1. Home Brother
  2. Informacje o firmie Brother
  3. Ochrona środowiska i zwiększenie bioróżnorodności
  4. Cool Earth

Od początku naszej współpracy pomogli nam Państwo: 

Two green trees icon

Uratować ponad 32,000,000 drzew

Green industrial factory icon

Zmagazynować 50 milionów ton węgla

Green icon of three users

Wesprzeć 7 społeczności

Cool Earth school girls holding hands around a tree in the rainforest

Jak pomagają klienci firmy Brother? 

Zwracając nam toner lub wkład atramentowy Brother w ramach naszego bezpłatnego programu recyklingu, pomagasz chronić las deszczowy. Grupa Brother nawiązała współpracę z wielokrotnie nagradzaną organizacją charytatywną Cool Earth, która działa w porozumieniu z rodzimymi społecznościami, aby powstrzymać wylesianie lasów deszczowych. Od początku naszego partnerstwa w 2009 roku, pomogliśmy lokalnym mieszkańcom rozwijać się w najbardziej zróżnicowanych pod względem biologicznym środowiskach naszej planety, jednocześnie chroniąc ekosystemy, które zmagazynowały ponad 50 milionów ton węgla. 

Ta praca ma kluczowe znaczenie dla przyszłości naszej planety i jesteśmy niezwykle dumni z tego, że klienci firmy Brother każdego dnia dokładają swoją cegiełkę do tego globalnego projektu.

Zobacz inne inicjatywy z Cool Earth

Chcesz poddać utylizacji produkt Brother?

Cool Earth director Matthew Owen smiling in an outdoor setting

Brother International Europe wspiera Cool Earth od ponad piętnastu lat. Obie organizacje wierzą, że ludzie są kluczem do rozwiązania kryzysu klimatycznego. To oni napędzają i inicjują zmiany, a wsparcie firmy Brother pozwala nie tylko wyobrazić sobie nową przyszłość, ale również wcielić ją w życie. Nigdy nie było lepszego czasu na zrewolucjonizowanie ochrony życia na Ziemi. Jesteśmy dumni, że możemy to robić na 78,000 hektarów lasów deszczowych z Grupą Brother u boku. Wspólnie walczymy z kryzysem klimatycznym wspierani przez naszych ludzi, którzy wierzą w to co robią i wykonują wspaniałą pracę u podstaw.

Matthew Owen, Dyrektor w Cool Earth 

Isao Noji Managing Director of Brother International Europe sat on a chair smiling

W Brother jesteśmy bardzo dumni z naszej wieloletniej współpracy z Cool Earth. Nasi pracownicy i klienci aktywnie wspomagają ochronę lasów deszczowych i mieszkających w nich społeczności w Peru i Papui Nowej Gwinei poprzez udział w takich inicjatywach jak program recyklingu tonerów czy quiz odbywający się dwa razy w roku, z którego datki są przekazywane na Cool Earth.

Isao Noji, Dyrektor Zarządzający, Brother International Europe

Young girl supported by Cool Earth smiling

Cool Earth

Współpracujemy z Cool Earth od 2009 roku i w tym czasie pomogliśmy uratować miliony drzew w najbardziej zagrożonych siedliskach na świecie. Jednak nadal jest dużo do zrobienia, dlatego włącz się i pomóż.  

Wsparcie Cool Earth
Forest landscape with huts and a lake surrounding

Blog

Jeśli szukasz porady, w jaki sposób możesz działać w sposób zrównoważony lub chcesz być na bieżąco z tym, co robimy w Brother, odwiedź naszą stronę z artykułami dotyczącymi ochrony środowiska. 

Blog