Pomóż nam pomóc Tobie...

Aby łatwo zarządzać dostępem, uwierzytelnianiem i użytkowaniem, korzystaj z kodu PIN lub czytnika kart ID. Możemy wydać użytkownikowi kartę - łatwą do zintegrowania z funkcją Secure Function Lock. Użytkownik może też zainstalować zewnętrznie chip NFC do posiadanych już kart zbliżeniowych. Oznacza to, że podczas korzystania z wyposażonych w czytnik kart NFC urządzeń Brother, użytkownik nie musi wprowadzać kodu PIN. 
Tak, funkcja Secure Lock pozwala Ci kontrolować kto może drukować, faksować, skanować i kopiować, a kto nie, dzięki kodom PIN lub kartom dostępu NFC.
Jeśli Twoje urządzenia nie są w sieci, nie możesz korzystać z systemu monitoringu w rodzaju BRAdmin Professional, więc BRPrint Auditor to właściwe dla Ciebie rozwiązanie. Informacji o urządzeniu nie dostaniesz bezpośrednio z niego, ale dzięki naszemu oprogramowaniu zainstalowanym na komputerze stacjonarnym, do którego kablem USB podłączona jest drukarka. Zainstalowany na komputerze BRPrint Auditor będzie przesyłał informacje o drukarce do BRAdmin Professional, tak jak to robią drukarki, które mogą łączyć się z siecią.
Nie, oprogramowanie Driver Deployment Wizard stworzy plik, który podczas pracy na innym komputerze automatycznie zainstaluje na nim drukarkę. Możesz też użyć programu Brother Universal Driver, który umożliwi Ci na zainstalowanie wszystkich drukarek za jednym razem. Jeśli korzystasz z Microsoft® Installer (MSI), możesz zautomatyzować proces przez stworzenie pliku instalacyjnego, który prześle wszystkie programy Brother na komputer użytkownika.
Jeśli drukarki są w różnych lokalizacjach, trudno to sprawdzić osobiście.  Dzięki usłudze Email Reports drukarka wyśle Ci pełny raport na temat funkcji i czynności bezpośrednio pod Twój adres e-mail. Wszystkie dane - od liczby wydruków po poziom zużycia tonerów - zostaną Ci dostarczone bez względu na to, gdzie będziesz.
Tak, dzięki programowi Brother Solutions Interface, który jest otwartą platformą interfejsową,  stworzoną by umożliwić firmom zewnętrznym tworzenie ich własnych rozwiązań dla urządzeń Brother. W ten sposób można decydować o tym, jakie funkcje są widoczne na panelu sterowania i jak będą działały. 
 
People in the office with Brother printer

Brother At Your Side

Dajemy Ci szeroką gamę rozwiązań w zrządzaniu drukiem: tylko elastyczne projekty sprostają szybko zmieniającym się wyzwaniom biznesowym. Brother oferuje: 
 
  • Łatwość wdrażania
  • Możliwość monitorowania i kontroli
  • Zaufaną markę globalną