1. Home Brother
  2. Skanery dokumentów
Kobieta czytająca dokument siedząc przy biurku ze skanerem w biurze

Dlaczego warto wybrać skaner dokumentów Brother?

Gdy chcesz zdigitalizować swoje archiwa papierowe, to potrzebny Ci niezawodny i łatwy w obsłudze skaner dokumentów, posiadający najlepszy stosunek jakości do ceny.

Zbudowane w oparciu o nasze motto „po Twojej stronie”, rozwiązania do skanowania Brother łączą w sobie zaawansowaną technologię z darmowym oprogramowaniem stanowiącym standard branżowy. Nasze nagradzane skanery zapewniają dokładne rejestrowanie zeskanowanych dokumentów, strona po stronie.

  • Skanuj dokumenty A4, zdjęcia, karty identyfikacyjne i inne
  • Niezawodna i łatwa w obsłudze technologia
  • Wielokrotnie nagradzane i znane w branży

Brother ADS-2700W w użyciu

Inteligentne przetwarzanie obrazu zapewnia lepsze zarządzanie dokumentami


Skanery Brother pomagają usprawnić zarządzanie dokumentami. Na przykład automatyczny podajnik dokumentów (ADF) umożliwia zeskanowanie stosu różnych dokumentów za jednym razem, niezależnie od tego, czy są to umowy w formacie A4, czy karty plastikowe, takie jak prawo jazdy.  

Dzięki takim funkcjom jak OCR (optyczne rozpoznawanie znaków), które przekształcają zeskanowane papiery w edytowalne pliki czy oprogramowaniu służącym do usuwania śladów po dziurkaczu na cyfrowych dokumentach, nasze skanery sprawiają, że Twoje zdigitalizowane wersje są nie tylko są kopiami zapasowymi, one ułatwiają pracę poprzez możliwość umieszczenia ich w systemach firmowych. 

 

Nie wiesz, który skaner dokumentów wybrać? Poznaj naszą pełną ofertę