1. Home Brother
  2. Rozwiązania biznesowe
  3. Rozwiązania mobilne i w chmurze
Ikony kontaktu

Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach

Jak Brother może pomóc Twojej firmie

Najlepszym rozwiązaniem w takim przypadku jest drukowanie przy wykorzystaniu wbudowanej w urządzeniu funkcji AirPrint. Jako że jest to część systemu operacyjnego, jest ona bezpłatna i nie musisz instalować dodatkowych aplikacji. 
Bezpłatna aplikacja iPrint&Scan Brother umożliwia drukowanie i skanowanie z urządzeń i do urządzeń Apple oraz urządzeń z systemem Android. Aplikacja automatycznie wyszukuje w sieci kompatybilne urządzenia Brother, dlatego używając telefonu możesz wysyłać dokumenty do druku lub zeskanowane dokumenty do chmury.

Aplikacja Brother iPrint&Scan jest bezpłatna i umożliwia drukowania z Twojego urządzenia i skanowanie do Twojego urządzenia z systemem Android. Jeśli używasz urządzeń z systemem Android 5.0 lub późniejszym, łatwiejszym i szybszym sposobem może być korzystanie z bezpłatnej aplikacji Brother Print Service Plugin.

Tak, z  Google Cloud Print.Każda drukarka będąca w sieci i posiadająca konto w Google, może odbierać polecenia wydruku z każdego urządzenia z przeglądarką Chrome lub z systemem Android, bez względu na miejsce pobytu.

Tak, usługa Web Connect umożliwia Twoim urządzeniom Brother - skanerom i urządzeniom wielofunkcyjnym - połączyć się z wybranym przez Ciebie serwerem do przechowywania plików w chmurze. Pliki mogą być zapisywane bez potrzeby korzystania z Twojego komputera. Możesz też z łatwością pobierać pliki i je drukować, używając do tego panelu sterowania.

Kobieta i mężczyzna w biurze w pobliżu drukarki

Brother at your side

Rozumiemy, że każda firma jest inna - i dlatego rozwijamy najnowsze technologie, aby jak najdokładniej dopasować rozwiązania mobilne i chmurowe do potrzeb naszych klientów. Brother oferuje:

  • Uznane i nagradzane technologie
  • Szeroki wybór rozwiązań
  • Optymalizację kosztów

Foldery z etykietami na biurku

Niezbędnik informacyjny

Dowiedz się więcej z naszych analiz przypadków, raportów, filmów instruktażowych oraz opisów produktów.

Dowiedz się więcej