1. Home Brother
 2. Brother do domu
 3. Zorganizuj swój dom
Trzy pudełka, segregatory z aktami, stojak z przegródkami na dokumenty oraz dwie rośliny stojące na półkach

Spraw, aby organizacja domu była mniej skomplikowana

Oferujemy wybór łatwych w użyciu etykiet samoprzylepnych oraz laminowanych, które ułatwiają organizację codziennego życia domowego.

 • Kompleksowy wybór kolorów i szerokości - dostosuj etykiety do niemal każdego stylu lub do kolorów elementów do oznaczania
 • Upraszcza różnorodne procesy administracyjne - łatwo identyfikuje zawartość plików, skrzynek magazynowych i półek
 • Wytrzymałe - nasze laminowane etykiety są trwałe, dzięki czemu możesz mieć pewność, że będziesz mógł na nich polegać, tak długo jak ich potrzebujesz
 • Urządzenia przenośne - małe i lekkie z łatwą łącznością
 • Drukarki etykiet z możliwością podłączenia do komputera/smartfona - z oprogramowaniem do edycji etykiet i wstępnie zaprojektowanymi szablonami do wszystkich aplikacji domowych 
 • Gwarancja - jest dostarczana wraz ze wszystkimi produktami do etykietowania, co zapewnia dodatkowy spokój

Poznaj rozwiązania do etykietowania w domu

Uporządkuj swój dom, pokój po pokoju

Czysty dom to szczęśliwy dom

Codzienna rutyna

Ułatwianie życia na co dzień

Żółty t-shirt z etykietą imienną przyklejoną na karku

Powrót do szkoły

Nasza przenośna drukarka etykiet z obcinakiem to idealne narzędzie, które pomoże Ci zorganizować i przygotować się na rok szkolny. Dzięki różnorodności czcionek, symboli i łatwemu w użyciu projektowi możesz tworzyć spersonalizowane etykiety dla wszystkich materiałów szkolnych, aby przedmioty były łatwe do zidentyfikowania i trudniejsze do stracenia. Można tworzyć etykiety na:

 • Mundurki szkolne i buty
 • Notesy, teczki, ołówki i kalkulatory
 • Pudełka na lunch i butelki na wodę

Brother PT-H107B umożliwia tworzenie łatwych do odczytania harmonogramów lub wykresów. Drukowanie etykiet w różnych kolorach w celu kategoryzowania elementów lub rozróżniania klas i zadań.

Powyższe elementy sprawiają, że przygotowanie do szkoły jest szybsze i prostsze.

Przenośna drukarka etykiet Brother w szczegółach

Zajęcia na świeżym powietrzu i sprzęt sportowy

Przygotuj się na wielkie plenery

Dwie wodoodporne etykiety z napisami

Gotowy na wszystkie elementy

Drukarki etykiet P-touch firmy Brother i ich trwałe etykiety są idealne na wyzwania, jakie niesie ze sobą przebywanie na świeżym powietrzu. Niezależnie od tego, czy organizujesz kemping, sprzęt sportowy, oznaczasz szlak turystyczny czy artykuły niezbędne do przetrwania, etykiety P-touch poradzą sobie z żywiołami.

Na kempingi, wycieczki szkolne i sprzęt sportowy. Etykiety drukarek P-touch są idealne do identyfikacji wszelkiego rodzaju sprzętu sportowego, a także podstawowych elementów kempingowych, takich jak namioty czy śpiwory, co ułatwia ich konfigurację oraz pakowanie.

Dla turystyki pieszej. Etykiety drukarek P-touch ułatwiają organizowanie zestawów pierwszej pomocy, artykułów żywnościowych i etykietowania butelek z wodą, aby uniknąć pomyłki. Dostępne są etykiety w intensywnych kolorach, które są idealne pod kątem sytuacji awaryjnych i przetrwania.

Przenośne urządzenia do etykietowania P-touch umożliwiają drukowanie etykiet w podróży, dzięki czemu jesteś przygotowany na każdą przygodę. Jeśli więc masz do czynienia z ekstremalnymi temperaturami, wilgocią lub trudną obsługą, skorzystaj z trwałych etykiet TZe firmy Brother.

Poznaj drukarki etykiet P-touch Odkryj naszą ofertę trwałych etykiet Tze do drukarek P-touch

Odkryj Brother w domu