1. Home Brother
  2. Rozwiązania biznesowe
  3. Miejsce pracy Brother

To jest miejsce pracy Brother

Poznaj rozwiązania Brother w zakresie druku dostosowane do potrzeb firm, niezależnie od środowiska pracy.

Wybierz z naszego szerokiego portfolio produktowego, urządzenia i usługi spełniające Twoje wymagania z jednoczesną obsługą środowiska pracy w sposób bezpieczny i wydajny. Nasze rozwiązania w zakresie drukowania są nie tylko skalowalne, innowacyjne, zaawansowane technologicznie, ale posiadają również dedykowaną obsługę klienta.

Skontaktuj się z nami

Przekształć swój biznes

Zapewnij swoim pracownikom bezpieczne rozwiązania do pracy, bez względu na miejsce.
Dokonasz tego dzięki urządzeniom zaprojektowanym tak, aby były trwałe i ekonomiczne, a jednocześnie dotrzymywały kroku wymagającym środowiskom pracy.

Biała kłódka na niebieskiej tarczy

Bezpieczeństwo

 

Dwa stosy niebieskich monet

Efektywność kosztowa

 

Trzy strzałki w kolorze niebieskim tworzące symbol recyklingu

Zrównoważony rozwój

 

Drukarka stoi na szafce, otoczona bańką, w powietrzu ikona hakera

Bezpieczeństwo

Chroń swoją firmę.

Technologia stosowana w rozproszonych środowiskach pracy oznacza różne poziomy ryzyka dla firmy. Nasze drukarki, skanery, usługi i rozwiązania zapewniają zaawansowane zabezpieczenia na poziomie sieci, urządzenia i danych. Ponadto zostały one zaprojektowane z myślą o ochronie poufności i blokowaniu intruzów. Nasze rozwiązania oferują:

  • Bezpieczeństwo sieci
  • Zabezpieczenia urządzenia
  • Bezpieczeństwo danych

Skontaktuj się z ekspertem Dowiedz się więcej

Dwóch mężczyzn i trzy kobiety siedzą wokół stołu, laptopa, roślin, dokumentów

Efektywność kosztowa

Zwiększ wydajność i kontroluj koszty.

W obliczu rosnącej złożoności operacyjnej, pomożemy Ci zoptymalizować całą infrastrukturę druku, zapewniając przejrzystość i kontrolę nad kosztami na dużą skalę.

Rozwiązania Brother obejmują:

  • Usługi Zarządzania Drukiem (MPS) — nowy wymiar drukowania z automatyzowanym zamawianiem i dostarczaniem atramentu lub tonera, monitorowaniem ilości wydruków i raportowaniem. W połączeniu z elastycznymi opcjami płatności i niższymi kosztami eksploatacji, MPS daje Ci kontrolę i umożliwia stworzenie łatwo skalowalnego środowiska drukowania.
  • Zoptymalizowane środowisko druku — dobór urządzeń tak, aby odpowiednie drukarki znajdowały się we właściwym miejscu w celu zapewnienia maksymalnej wydajności i użyteczności. Nasze indywidualne podejście gwarantuje, że Twoja firma będzie posiadała optymalne rozwiązanie dostosowane do potrzeb, unikając nadmiernych inwestycji w urządzenia lub niepotrzebne funkcje czy funkcjonalności.

Skontaktuj się z ekspertem Dowiedz się więcej

Trzy kasety z tonerem w powietrzu ułożone symbol recyklingu na tle drzew

Zrównoważony rozwój

Ponowne wykorzystanie materiałów oznacza zero odpadów.

Przedsiębiorstwa na całym świecie starają się działać w sposób zrównoważony, jeśli chodzi o kwestie środowiskowe. My oferujemy urządzenia drukujące, które mogą być częścią całego rozwiązania. Zminimalizowanie wpływu na środowisko naturalne to podstawowa część naszych działań, od opracowania wydajnych i trwałych produktów, po recykling i ponowne wykorzystanie w 100% naszych kaset z tonerem – bez zbędnych odpadów trafiających na wysypiska. Wraz z naszymi partnerami i klientami, kontynuujemy podróż w kierunku bardziej zrównoważonej i neutralnej pod względem emisji dwutlenku węgla, przyszłości.

Nasze rozwiązania obejmują:

  • Zrównoważoną technologię druku
  • Konserwację i naprawy
  • Tryb Eco

Skontaktuj się z ekspertem Dowiedz się więcej

Peruka, dokument na stole, testament

Bezpieczne zarządzanie dokumentami w dziale prawnym

Przyjrzymy się wyzwaniom, przed którymi stoją firmy prawnicze, oraz rozwiązaniom, które wdrożyły, aby osiągnąć bardziej efektywne, wydajne i skuteczne sposoby pracy.

Dowiedz się więcej
Biuro z lampą, biurkiem, laptopem, planem, długopisami

Usprawnienie zamówień IT w hybrydowym świecie pracy

W tym artykule analizujemy, kto jest odpowiedzialny za szukanie, kupowanie, zarządzanie i utrzymanie sprzętu, który jest potrzebny pracownikom do wydajnego i skutecznego wykonywania swoich zadań.

Dowiedz się więcej
Niebieskie i białe parasole, plecy chodzących ludzi

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu w Brother

Od ratowania lasów deszczowych po pozyskiwanie środków na badania nad rakiem - dowiedz się więcej o działaniach naszych europejskich biur, które mają wpływ na życie tysięcy ludzi.

Dowiedz się więcej