1. Home Brother
 2. Brother do domu
 3. Tworzenie i rękodzieło
Kobieta siedzi przy stole trzymając etykietę. Na stole leżą ozdobne papiery oraz wieńce i kwiaty.

Odblokuj swoją kreatywność

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym rzemieślnikiem, czy po prostu chcesz dodać trochę uroku i kreatywności do codziennych zadań, mamy wiele drukarek i urządzeń etykietujących, które pomogą Ci to osiągnąć.

Oto tylko kilka rzeczy, które możesz odkryć, dzięki gamie Brother "tworzenie i rękodzieło", zaprojektowanej tak, aby przenieść Twoje rzemiosło na wyższy poziom.

 • Zorganizuj swoje codzienne życie domowe i miejsce pracy
 • Pomoc w zadaniach administracyjnych, aby wspierać twoją firmę związaną z rzemiosłem
 • Twórz przyciągające wzrok albumy fotograficzne, spersonalizowane prezenty
  i niestandardowe dekoracje domu
 • Utwórz zaproszenia ślubne lub kartki na tę wyjątkową okazję 
 • Bogactwo pomysłów i inspiracja za pośrednictwem naszego Centrum kreatywnego

Domowe rzemiosło

Daje swobodę tworzenia niestandardowych taśm, etykiet i zdjęć

Niebieskie pudełko ze wstążkami niebieską i złotą

Drukowanie niestandardowych etykiet i taśm

Drukarki Brother P-touch oraz ich szeroka gama etykiet i taśm mogą podnieść Twoje rzemiosło oraz personalizację na nowy poziom.

Mobilna drukarka P-touch pozwala na tworzenie eleganckich i profesjonalnie wyglądających taśmy oraz etykiet w szerokiej gamie stylów, kolorów i tkanin.

Od spersonalizowanych papeterii ślubnej, elementów do pakowania prezentów, po niestandardowe akcenty do rękodzieła, to urządzenie jest łatwe w użyciu i oferuje całą gamę kreatywnych opcji.

Dla tych, którzy wymagają większej elastyczności, nasza drukarka P-touch CUBE wyposażona jest w Bluetooth, który łączy się ze smartfonem i umożliwia projektowanie etykiet w bezpłatnej aplikacji Design&Print. Pozwala na wybranie spośród ponad 1000 symboli i emotikonów, 23 czcionek i 61 ramek do dołączenia do tekstu.

 

Poznaj drukarki P-touch
Aparat fotograficzny i pięć zdjęć leżą na stole

Kreatywna swoboda projektowania w pełnym kolorze

Nasza drukarka VC-500W może być używana samodzielnie do tworzenia wspaniałych spersonalizowanych zakładek, zdjęć i innych przedmiotów.

Możesz również użyć go z innymi materiałami rzemieślniczymi, aby stworzyć jeszcze bardziej przyciągające wzrok elementy. Po prostu wytnij wydrukowane kształty, aby przykleić je do projektów i ożywić produkt.

Idealna dla rzemieślników i hobbystów, ta kolorowa drukarka fotograficzna wykorzystuje najnowszą technologię druku ZINK® Zero-Ink®, aby zagwarantować profesjonalne wykończenie każdego projektu.

Niezależnie od tego, czy przygotowujesz kartki, prezenty, czy dekoracje domowe, będą one spersonalizowane. Wystarczy zaprojektować etykietę w bezpłatnej aplikacji do kolorowych etykiet, a następnie przesłać swoje dzieło bezprzewodowo do drukarki VC-500W.

 

Poznaj naszą kolorową drukarkę etykiet

Profesjonalne rzemiosło

Łatwe rękodzieło dla małych firm internetowych

Zmaksymalizuj swoją kreatywność

Pomysły, które Cię zainspirują

Kobieta przyczepiająca kartki i wstążki do domowej roboty chorągiewek

Szukasz inspiracji?

Nasze Centrum kreatywne oferuje szereg pomysłów, szablonów i najlepszych wskazówek, jak tworzyć specjalne zaproszenia, kartki i dekoracje imprezowe.

Tutaj znajdziesz projekt na każdą okazję:

 • Śluby
 • Imprezy urodzinowe 
 • Wydarzenia sezonowe, takie jak Halloween i Boże Narodzenie
 • Rocznice

Poznaj Creative Center

Odkryj Brother w domu