1. Home Brother
  2. Rozwiązania biznesowe
  3. Rozwiązania niestandardowe
  4. Secure Print Plus
Secure-Print-Plus-NFC

Chroń swoje dokumenty i przestrzegaj przepisów  

Secure Print+ to rozwiązanie do zarządzania drukowaniem, które pomaga firmom chronić ważne dokumenty i poprawiać bezpieczeństwo drukowania.

Poufne dokumenty są często drukowane i nieodbierane z drukarki, co zwiększa możliwość dostania się wrażliwych danych w niepowołane ręce.
Secure Print+ jest prostym i skutecznym rozwiązaniem w zakresie drukowania. Umożliwia bezpieczne drukowanie dokumentów biznesowych i jednocześnie zapewnia ochronę poufnych informacji.  

Z Brother Secure Print+

  • Dokumenty są drukowane tylko po autoryzacji kartą 
  • Tylko upoważnieni pracownicy mogą odebrać wydruki z drukarki
  • Poufne dokumenty nie leżą na drukarce, dlatego też nie każdy może je zobaczyć

 

 

 

Bezpieczne drukowanie dokumentów biznesowych

Easy_to_use_SecurePrint

Uwierzytelnienie kartą

Twoje dokumenty są drukowane tylko wtedy, gdy możesz je odebrać z drukarki. Zwolnij zadanie do wydruku poprzez przyłożenie karty zbliżeniowej do czytnika.

Grey padlock icon

Bezpieczne drukowanie dokumentów

Chroń poufne dane przed dostaniem się w niepowołane ręce. Dokumenty są drukowane tylko po zwolnieniu zadania drukowania z drukarki.

Grey cog icon

Łatwe zarządzanie

Użytkownicy mogą być dodawani i usuwani zaledwie w kilku prostych krokach. Każda osoba może mieć własny, skonfigurowany profil z dostępem do niektórych lub do wszystkich funkcji urządzenia.  

Najczęściej zadawane pytania.

Secure Print+ umożliwia skonfigurowanie urządzenia w taki sposób, aby użytkownicy mogli za pomocą karty zbliżeniowych zwolnić zadanie do wydruku. Można również tworzyć specyficzne profile użytkowników dające dostęp do wszystkich lub wybranych funkcji drukarki.

Tak, twoje dane są tymczasowo przechowywane w pamięci drukarki, dopóki nie zwolnisz dokumentu do wydrukowania. Po wydrukowaniu dane są usuwane.

Czas przechowywania danych w drukarce zależy od konkretnych wymagań. Jeśli Twoje dane pozostaną dłuższej niż określony czas, zostaną automatycznie usunięte z powodów bezpieczeństwa.

Można dodać do 200 użytkowników (liczba użytkowników zależy od obsługiwanego urządznia)

Secure Print+ jest dostępny na następujących urządzeniach kolorowych i mono: MFC-L9570CDW, MFC-L8900CDW, HL-L8360CDW, HL-L9310CDW, MFC-L6900DW, MFC-L6800DW, DCP-L6600DW, HL-L6300DW, HL-L6400DW, MFC-J5945DW, MFC-J6945DW, MFC-J6947DW.

Oprogramowanie Secure Print+ jest włączane w urządzeniu drukującym.

Klient OS - Windows 7®, Windows 8.1®, Windows® 10
Serwer OS - Windows Server® 2008 R2, Windows Server® 2012, Windows Server® 2012 R2, Windows Server® 2016

Secure Print+ możesz dokupić od lokalnego sprzedawcy Brother. Ewentualnie wypełnij formularz "Więcej informacji", a specjalista firmy Brother skontaktuje się z Tobą.

Do aktywacji rozwiązania konieczne jest użycie narzędzia do zarządzania licencjami. W celu zakupu licencji skontaktuj się bezpośrednio z partnerem handlowym lub biurem Brother. Narzędzie do aktywacji (Brother Software License Management Tool) można pobrać ze strony.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Wypełnij formularz, a jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą i udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania.

Sprawdź nasze Warunki użytkowania. Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą Polityką prywatności.