1. Home Brother
  2. Blog
  3. Biznes
  4. 2020
  5. Twój biznes zawsze o krok przed konkurencją
Oprawione zdjęcie drukarek Brother nagrodzone tytułem Pracownika Miesiąca

Twój biznes zawsze o krok przed konkurencją

Niezależnie od tego, czy chodzi o wydruk umowy biznesowej, czy też najnowszej ulotki promocyjnej, posiadanie niezawodnego, wysokiej jakości urządzenia drukującego jest niezbędne, aby biznes podążał we właściwym kierunku.

Zdajemy sobie sprawę, że Twój czas jest cenny i nie chcesz go marnować na rozwiązywanie problemów związanych z drukowaniem. Dlatego też gama monochromatycznych i kolorowych urządzeń Brother L2000 i L3000 spełnia wszystkie potrzeby firmy. Nasze modele są wydajne, kompaktowe i ciche - zaprojektowane z myślą o pracy w biurze i domu. Pomagają one zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze, dzięki nim zyskujesz przestrzeń na robienie rzeczy, na których znasz się najlepiej.

Przedstawiamy korzyści płynące z wyboru naszych produktów:

Przyjazne użytkownikom

Wszystkie nasze urządzenia drukujące są szybkie i proste w konfiguracji. Dzięki dużemu tonerowi, który pozwala na wydruk do 1200 stron*, Twoje nowe urządzenie będzie pracować wydajnie od samego początku.

Prędkość druku

Jeśli prędkość drukowania oraz niski poziom hałasu w trakcie pracy modelu są dla Ciebie ważne, wybierz nasze urządzenia. Wydrukujesz nawet do 24 kolorowych stron na minutę lub 34 strony w trybie monochromatycznym.

Wydajność

Niektóre z naszych modeli są wyposażone w tace, w których mieści się do 250 arkuszy papieru, dzięki czemu poświęcisz mniej czasu na jego uzupełnianie. Ponadto wybierając wysokowydajne tonery, możesz wydrukować nawet do 3000 stron czarno-białych oraz do 2300  kolorowych lub do 3000 stron w urządzeniach monochromatycznych. Dzięki temu zwiększysz maksymalną wydajność i obniżysz koszt druku jednej strony. Większość modeli oferuje również opcję automatycznego druku dwustronnego, co dodatkowo optymalizuje koszty.

Wielozadaniowość

Wiele urządzeń z naszego portfolio posiada aż cztery funkcje: drukowanie, skanowanie, kopiowanie i faksowanie. Połączenie wszystkich tych funkcji w jednym kompaktowym urządzeniu, nie tylko oszczędza czas i pieniądze, ale także Twoją przestrzeń biurową.

Jakość

Kolorowy wydruk doda dynamizmu nawet zwykłym dokumentom biznesowym. Nasze kolorowe modele oferują druk w rozdzielczości 2400 dpi oraz wykorzystują technologię laserową LED, aby uzyskać wydruki wysokiej jakości.

Oszczędność

Wybierając nasze nowe kolorowe urządzenia laserowe, możesz również korzystnie zakupić do nich pełny zestaw tonerów. Cztery tonery w pakiecie to oszczędność pieniędzy oraz gwarancja, że oryginalne materiały eksploatacyjne zawsze będą pod ręką. 

Cisza i kompaktowe rozmiary

Zaprojektowaliśmy nasze modele tak, aby nie rzucały się w oczy. Są wyjątkowo małe i kompaktowe, dlatego zmieszczą się na półce, biurku lub szafce. Pomagają również utrzymać ciszę w miejscu pracy, dzięki niskiemu poziomowi hałasu w trakcie użytkowania, nie tracąc jednocześnie na prędkości ani nie zwiększając kosztów druku. Nasze modele z serii L2000 i L3000 osiągają najniższy poziom hałasu w klasie (poniżej 50 dB).

Poznaj pełną ofertą urządzeń drukujących dla Twojego domu lub biura.  

* Na wybranych produktach laserowych


Więcej w Biznes

Może zainteresuje cię również

do góry