1. Home Brother
  2. Drukarki etykiet i paragonów
  3. Drukarki etykiet z serii QL-800
  4. Zastosowanie urządzeń z serii QL-800
Empty office

Biuro

Spraw, by Twoje dokumenty były dobrze oznaczone, dzięki etykietom w czerni i czerwieni. Stwórz czytelne etykiety korzystając z taśmy ciągłej lub z etykiet ciętych.

Aplikacje zawierają etykiety adresowe, do opisu akt, opisujące pudła do archiwizacji, etykiety do opisu gabinetu, półek, materiałów eksploatacyjnych  czy do tymczasowego znakowania wnętrza.

Zobacz QL-800

Labels in a warehouse facility

Zarządzanie obiektami

Kontrastowe taśmy natychmiast przyciągają uwagę. Utwórz wyjątkowe etykiety do oznaczania przestrzeni wewnątrz obiektów przy pomocy dwukolorowej taśmy ciągłej lub ciętych etykiet. Możesz również korzystać z trwalszej wzmocnionej taśmy czarnej.

Aplikacje uwzględniają tymczasowe znakowanie wnętrz, etykiety do kart wejściowych dla gości, oznaczenie sprzętu biurowego oraz mebli.

Zobacz QL-800

Labels on boxes in a warehouse

Usługi pocztowe i magazynowe

Drukuj sprawnie czytelne etykiety adresowe i przeładunkowe, korzystając z dwukolorowej taśmy ciągłej, aby mieć pewność, że Twoja paczka  dotrze w określone miejsca bezpiecznie i bez opóźnień.

Aplikacje uwzględniają etykiety adresowe, przeładunkowe, oznaczenie regałów magazynowych, kodów kreskowych do sprzedaży, palet i pudełek, etykiety inwentaryzacyjne oraz do tymczasowego oznaczania wnętrz.

Zobacz QL-800

Labels being used in a retail store

Handel detaliczny

Zwiększ swoją sprzedaż zwracając uwagę klienta na cenę lub inne korzyści, za pomocą etykiet drukowanych w czerni i czerwieni z taśmy ciągłej. Drukarka etykiet QL-820NWBc wyposażona jest w wolnostojący wyświetlacz LCD oraz opcjonalną bazę  na baterię - idealną dla sklepu.

Aplikacje uwzględniają etykiety produktowe, cenowe, promocyjne, dotyczące specjalnych ofert, kodów kreskowych do śledzenia wysyłki oraz do tymczasowego oznaczania wnętrz.

Zobacz QL-820NWBc

Labels being used on food at a supermarket

Przemysł spożywczy

Zaprojektuj przyciągające wzrok etykiety żywnościowe korzystając z dwukolorowej taśmy ciągłej. Dzięki dwóm kolorom możesz podkreślić alergeny czy termin przydatności do spożycia. Drukarka etykiet QL-820NWBc wyposażona jest w dotykowy wyświetlacz LCD do drukowania etykiet.

Aplikacje uwzględniają etykiety informujące o alergenach, przygotowywaniu posiłków, produktowe, cenowe, do oznaczania lodówek czy z kodami kreskowymi.

Zobacz QL-820NWBc

Labels being used on an ID badge

Zarządzanie gośćmi

Usprawnij zarządzenie gośćmi, dzięki czytelnym identyfikatorom drukowanym na dwukolorowej taśmie ciągłej. Urządzenie pozwala na podkreślenie dat, czasu, miejsca dostępu oraz punktów pożarowych. Drukarki QL-810Wc i QL-820NWBc posiadają łączność bezprzewodową, umożliwiając bezpośredni druk z Twojego smartfona lub tabletu przy pomocy aplikacji.

Aplikacje uwzględniają drukowanie identyfikatorów, etykiet adresowych czy etykiet do oznaczania obiektów tymczasowych.

Zobacz QL-810Wc