1. Home Brother
  2. Drukarki etykiet i paragonów
  3. Drukarki etykiet z serii QL-800

Poznaj różnicę

Seria drukarek QL-800 pozwala na wydruk etykiet w czerni i czerwieni* o długości do 1 m (z taśmy ciągłej). Urządzenia wyposażone są w łączność bezprzewodową, która pozwala na bezpośrednie drukowanie etykiet z urządzeń mobilnych**. Dodatkowo, drukarki z serii QL-800, posiadają wbudowaną gilotynę, umożliwiająca profesjonalne wykończenie etykiety.

Kluczowe cechy drukarek z serii QL-800

Labels on work IDs

Druk etykiet w czerni i czerwieni

Niezależnie od tego czy drukujesz etykiety opisujące alergeny pokarmowe, dane adresowe, poufne pliki czy obiekty tymczasowe, nasze dwukolorowe etykiety* ułatwiają stworzenie czytelnej, profesjonalnej etykiety.

Dowiedz się więcej

Labels on folders and stationery

Druk z taśmy ciągłej

Taśma ciągła pozwala na stworzenie etykiety do 1 metra długości, w związku z czym wykorzystujesz dokładnie tyle taśmy, ile potrzebujesz, bez konieczności jej marnowania.

Obejrzyj taśmy

Person printing wirelessly from their smartphone

Bezprzewodowa aplikacja do drukowania

Drukuj przy pomocy bezprzewodowych drukarek etykiet**. Aplikacja pozwala na stworzenie oraz  wydrukowanie etykiety bez względu na czas i miejsce.

Pobierz aplikację iPrint&Label poprzez App Store lub Google Play.

Wykorzystaj drukarki z serii QL-800 w swojej branży

*Wymaga taśmy DK-22251. **Dostępne wyłącznie przy urządzeniach QL-810W i QL-820NWB. Kompatybilne z aplikacją iPrint&Label – druk dwukolorowy przewidywany od maja 2017.