1. Home Brother
  2. Rozwiązania biznesowe
  3. Rozwiązania dla gastronomii i hotelarstwa
  4. Produkty spożywcze
  5. Rozwiązania do etykietowania zapasów

Kontrola nad rotacją zapasów

Poznaj nasze elastyczne rozwiązania do drukowania etykiet magazynowych, które nie dość, że są bardziej wydajne, to jeszcze stanowią świetną alternatywę do tradycyjnych naklejek pisanych ręcznie.

Popraw rotację zapasów w magazynie precyzyjne oznaczając produkty, i tym samym zmniejszając marnotrawienie żywności.

  • Bezproblemowa integracja z aktualnymi systemami zarządzania zapasami 
  • Oszczędność czasu dzięki szybkim i niezawodnym drukarkom etykiet
  • Drukowanie czytelnych naklejek z datą i godziną

 

Chcesz wiedzieć więcej?

Drukarka Brother drukuje etykietę z datą ważności do spożycia dla bloku sera, zaplecze delikatesów spożywczych lub kawiarni

Ogranicz ilość odpadów i oszczędzaj czas

Zorganizowany system rotacji zapasów zwiększa wydajność, oszczędza czas oraz umożliwia spełnienie wymaganych standardów jakościowych w produkcji żywności. Drukuj różne etykiety na różne dni i rodzaje jedzenia, zależnie od przyjętego schematu.

Nasze rozwiązania do znakowania zapasów redukują potrzebę ręcznego wypisywania przez personel każdej etykiety, co przekłada się na zminimalizowanie potencjalnych błędów. Możesz załadować swoją bazę danych z informacjami o poszczególnych produktach spożywczych bezpośrednio do łatwej w użyciu i niezawodnej drukarki Brother.

wyraźnie oznakowane produkty spożywcze za pomocą czarno-białych etykiet, które mówią jakie alergeny znajdują się w jedzeniu

Rozwiązania do zarządzania menu

Zintegrowane z systemami zarządzania, nasze rozwiązania do znakowania żywności umożliwiają tworzenie szczegółowych etykiet ze składnikami, alergenami czy wartościami odżywczymi.

Dowiedz się więcej

Rozwiązania do etykietowania paczkowanej żywności

Z łatwością twórz czytelne, wysokiej rozdzielczości etykiety na pakowane jedzenie zawierające informacje tj. składniki, alergeny, ceny, kody kreskowe czy daty przydatności do spożycia.

Dowiedz się więcej

Sprawdź nasze Warunki użytkowania.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą Polityką prywatności.