1. Home Brother
  2. Rozwiązania biznesowe
  3. Rozwiązania dla gastronomii i hotelarstwa
  4. Produkty spożywcze
  5. Rozwiązania do zarządzania menu
kobieta sprawdza poprawność etykiet umieszczonych na paczkowanej żywności

Wykorzystaj dostępne dane

Nasze rozwiązania do etykietowania pomagają przekształcić dane znajdujące się w systemie zarządzania menu w wyraźne, łatwe do odczytania naklejki. Dzięki temu zarówno Ty, jak i Twoim klienci, możecie zapoznać się ze składnikami, alergenami czy wartościami odżywczymi produktów spożywczych.

Zespół firmy Brother wie, jak zwiększyć wydajność systemów przygotowywania żywności przy użyciu odpowiedniej technologii. Współpracujemy z wiodącymi w branży dostawcami rozwiązań do zarządzania menu, aby razem tworzyć programy dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Chcesz wiedzieć więcej?

drukarka Brother drukuje etykietę z datą produkcji rogalików do umieszczenia na opakowaniu

Bezproblemowa integracja

Połączenie systemu zarządzania menu z naszym rozwiązaniem do znakowania żywności, wpłynie korzystnie na wydajność Twoich pracowników.

Drukarki etykiet Brother bezproblemowo integrują się z systemami zarządzania menu, dzięki czemu możesz pracować szybko i wydajnie. Dodatkowo łączność Wi-Fi, Bluetooth czy szeroka gama dostępnych akcesoriów bardzo ułatwiają pracę.

Rozwiązania do etykietowania paczkowanej żywności

Z łatwością twórz czytelne, wysokiej rozdzielczości etykiety na pakowane jedzenie zawierające informacje tj. składniki, alergeny, ceny, kody kreskowe czy daty przydatności do spożycia.

Dowiedz się więcej
osoba nakleja etykietę na ser

Rozwiązanie w zakresie rotacji zapasów

Zmniejsz ilość odpadów i podnieś wydajność, zastępując codzienne, ręczne wypisywanie etykiet rozwiązaniem do rotacji zapasów firmy Brother.

Dowiedz się więcej

Sprawdź nasze Warunki użytkowania.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą Polityką prywatności.