Oryginalna matowa taśma TZe-M931 firmy Brother – czarny nadruk na srebrnym matowym tle, 12mm szerokości

Matowa taśma TZe-M931 firmy Brother – czarny nadruk na srebrnym matowym tle, 12mm szerokości

12mm szerokości, 8m długości

Matowa laminowana etykieta redukuje odbicia światła

Wysokiej jakości oryginalna taśma firmy Brother

Specyfikacja produktu

TZeM931_main

Zapewnia wyraźne i trwałe rezultaty

Główne cechy

  • 12mm szerokości, 8m długości
  • Matowa laminowana etykieta redukuje odbicia światła
  • Wysokiej jakości oryginalna taśma firmy Brother
  • Zapewnia wyraźne i trwałe rezultaty

Opis

Uniwersalna laminowana taśma TZe-M931 z czarnym nadrukiem na matowym srebrnym tle, to idealne rozwiązanie do tworzenia przyciągających wzrok etykiet. Taśma sprawdzi się zarówno przy oznaczaniu aktywów w organizacji jak i informowaniu o testach bezpieczeństwa. Nośnik TZe-M931 stanowi idealne rozwiązanie przy znakowaniu wewnątrz jak i na zewnątrz.Taśma jest kompatybilna z drukarkami etykiet P-touch, które posiadają logo TZ i TZe na pokrywie kasety z taśmą.

Więcej informacji o produkcie

Taśma laminowana metaliczna TZe-M931 firmy Brother została poddana rygorystycznym testom w celu stworzenia trwałego i niezawodnego nośnika.

Ta metaliczna taśma z czarnym nadrukiem na srebrnym matowym tle o szerokości 12mm stanowi idealne rozwiązanie w przypadku znakowania zasobów organizacji. Sprawdzi się również w celu informowania o już odbytym lub koniecznym do wykonania teście bezpieczeństwa czy przeglądzie.

Dzięki wodoodpornej konstrukcji, klejowi, który przykleja się do praktycznie każdej powierzchni i technologii odpornej na blaknięcie, taśma i tekst z pewnością pozostaną nienaruszone w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Matowe wykończenie laminowanej taśmy TZe-M931 gwarantuje czytelność etykiety.

Wybierając taśmę TZe-M931, możesz mieć pewność, że Twoja drukarka etykiet będzie drukować sprawnie, tworząc jasne, czytelne i trwałe etykiety.

do góry