Oryginalna taśma fluorescencyjna TZe-B51 firmy Brother – czarny nadruk na pomarańczowym fluorescencyjnm tle, 24mm szerokości

Taśma fluorescencyjna TZe-B51 firmy Brother – czarny nadruk na pomarańczowym fluorescencyjnm tle, 24mm szerokości

24mm szerokości, 5m długości

Wysokiej jakości oryginalna taśma firmy Brother

Zapewnia wyraźne i trwałe rezultaty

Specyfikacja produktu

TZeB51_main

Główne cechy

  • 24mm szerokości, 5m długości
  • Wysokiej jakości oryginalna taśma firmy Brother
  • Zapewnia wyraźne i trwałe rezultaty

Opis

Laminowana taśma fluorescencyjna TZe-B51 z czarnym nadrukiem na pomarańczowym fluorescencyjnym tle, stanowi idealny nośnik do tworzenia etykiet przyciągających uwagę. To doskonałe narzędzie do drukowania ważnych informacji w postaci znaków ostrzegawczych, wskazywania drogi ewakuacyjnej lub sprzętu czy instrukcji w sytuacji kryzysowej. Wybierając TZe-B51 możesz być pewien, że w sytuacji awaryjnej ważne miejsca lub przedmioty zostaną zidentyfikowane. Taśma fluorescencyjna jest kompatybilna z drukarkami, które posiadają logo TZ lub TZe na pokrywie z taśmą.

Więcej informacji o produkcie

Laminowana taśma fluorescencyjna, dzięki idealnej widoczności, stanowi doskonałe narzędzie do drukowania ważnych informacji w postaci znaków ostrzegawczych, wskazywania drogi ewakuacyjnej lub sprzętu czy instrukcji w sytuacji kryzysowej.

Taśma TZe-B51 o szerokości 24mm została poddana rygorystycznym testom w celu otrzymania trwałych i niezawodnych etykiet.

Używając taśmy TZe-B51 firmy Brother z czarnym nadrukiem na fluorescencyjnym pomarańczowym tle, możesz być pewien, iż twoje etykiety nie wyblakną. Opatentowana technologia laminowania sprawia natomiast, że są one wytrzymałe na temperaturę, wodę, promienie słoneczne czy ścieranie.

TaśmaTZe-B51 firmy Brother gwarantuje, że Twoja drukarka etykiet będzie drukować sprawnie, tworząc jasne, czytelne i trwałe etykiety.


 
do góry