1. Home
  2. Eksploatacja
  3. TX-751

Oryginalna taśma do etykietowania Brother TX-751 – czarny nadruk na zielonym tle, szerokość 24 mm

Taśma Brother TX-751 czarny nadruk na zielonym tle – szerokość 24 mm

Opracowana z myślą o przetrwaniu wpływu ekstremalnych temperatur i czynników środowiskowych, wszechstronna taśma TX-751 pozwala na druk trwałych etykiet. Błyszczące, zielone etykiety z czarnym nadrukiem, mogą być wykorzystywane w wielu zastosowaniach w domu, biurze czy innych miejscach pracy.

Główne cechy

  • 24 mm szerokości, 15 m długości
  • Wysokiej jakości, oryginalna taśma firmy Brother
  • Zapewnia wyraźne i trwałe rezultaty

Podsumowanie

Oryginalna taśma TX-751 firmy Brother zapewnia druk trwałych etykiet. Składająca się z kilku warstw taśma, pozwala na drukowanie etykiet, które nie tracą na czytelności i wyrazistości z biegiem czasu.

TX-751 jest odporna na działanie temperatury, zdrapywanie, ścieranie, zmywanie, promieniowanie UV czy substancje chemiczne.

Taśma TX-751 idealnie sprawdza się przy znakowaniu krawędzi półek, folderów na dokumenty, pojemników i kabli tak w biurze, w innym miejscu pracy, jak i w domu. Samoprzylepne, laminowane taśmy TX-751 zostały poddane rygorystycznym testom potwierdzającym ich odporność i wszechstronność. Mogą być zatem stosowane zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Taśma TX-751 jest kompatybilna z serią drukarek etykiet P-touch i pozwoli sprostać niemal każdemu zadaniu w zakresie etykietowania.

Kompatybilna z