Oryginalna taśma do etykietowania Brother TX-551 – czarny nadruk na niebieskim tle, szerokość 24mm

Taśma Brother TX-551 czarny nadruk na niebieskim tle – szerokość 24mm

24mm szerokości, 15m długości

Wysokiej jakości, oryginalna taśma firmy Brother

Zapewnia wyraźne i trwałe rezultaty

Specyfikacja produktu

TX551_main

Główne cechy

  • 24mm szerokości, 15m długości
  • Wysokiej jakości, oryginalna taśma firmy Brother
  • Zapewnia wyraźne i trwałe rezultaty

Opis

Opracowana z myślą o przetrwaniu wpływu ekstremalnych temperatur i czynników środowiskowych wszechstronna taśma TX-551 pozwala na druk trwałych etykiet. Błyszczące, niebieskie etykiety z czarnym nadrukiem mogą być wykorzystywane w wielu zastosowaniach w domu, biurze czy innych miejscach pracy.

Więcej informacji o produkcie

Oryginalna taśma TX-551 firmy Brother zapewnia druk trwałych etykiet. Składająca się z kilku warstw taśma, pozwala na drukowanie etykiet, które nie tracą na czytelności i wyrazistości z biegiem czasu.

TX-551 jest odporna na działanie temperatury, zdrapywanie, ścieranie, zmywanie, promieniowanie UV czy substancje chemiczne.

Taśma TX-551 idealnie sprawdza się przy znakowaniu krawędzi półek, folderów na dokumenty, pojemników i kabli tak w biurze, w innym miejscu pracy, jak i w domu. Samoprzylepne, laminowane taśmy TX-551 zostały poddane rygorystycznym testom potwierdzającym ich odporność i wszechstronność. Mogą być zatem stosowane zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Taśma TX-551 jest kompatybilna z serią drukarek etykiet P-touch i pozwoli sprostać niemal każdemu zadaniu w zakresie etykietowania.

do góry