Oryginalny czarny toner Brother TN-3430

Czarny toner TN-3430 do drukarki firmy Brother. Wydajność druku do 3 000 stron.

Wydajność druku do 3 000 stron zgodnie z normą ISO/IEC 19752

Wysokiej jakości, oryginalny tusz firmy Brother

Oszczędność papieru, czasu i pieniędzy

Specyfikacja produktu

TN3430_main

Główne cechy

  • Wydajność druku do 3 000 stron zgodnie z normą ISO/IEC 19752
  • Wysokiej jakości, oryginalny tusz firmy Brother
  • Oszczędność papieru, czasu i pieniędzy

Opis

Zaprojektowany przez ekspertów, toner zapewnia wydajność drukarki na najwyższym poziomie. Toner TN-3430 firmy Brother to gwarancja profesjonalnego wydruku za każdym razem. Oryginalne materiały eksploatacyjne, w tym toner TN-3430, w dłuższej perspektywie osiągają lepszy stosunek jakości do ceny niż tańsze zamienniki.

Więcej informacji o produkcie

Wszystkie tonery firmy Brother, w tym czarny TN-3430, poddawane są rygorystycznym testom w celu zapewnienia klientom wysokiej jakości i niezawodności druku.

Chociaż zamienniki można z łatwością znaleźć, nie są one tak kompatybilne z drukarkami firmy Brother jak oryginały. Ich użytkowanie może prowadzić do problemów z jakością druku, wydajnością urządzenia, a w konsekwencji wysokich kosztów naprawy.

Oryginalny toner TN-3430 gwarantuje bezproblemowe działanie drukarki, co prowadzi do większych, długofalowych korzyści i zapewnia spokojne użytkowanie niezawodnej drukarki na lata.

Recykling

Czy wiesz, że możesz utylizować tonery bez żadnych dodatkowych kosztów?

Firma Brother traktuje poważnie obowiązki na rzecz ochrony środowiska i do podobnych działań zachęca swoich klientów. W związku z tym umożliwiamy naszym klientom bezpłatną wysyłkę zużytych tonerów.

Z Twoją pomocą, możemy zminimalizować negatywny wpływ człowieka na środowisko.

Aby uzyskać więcej informacji i dowiedzieć się, jak możemy współpracować na rzecz lepszego środowiska, odwiedź naszą stronę.

do góry