Oryginalny czarny toner Brother TN2590XL

Wysokowydajna kaseta z czarnym tonerem Brother TN2590XL. Pozwala na druk do 3000 stron.

Pozwala na druk do 3 000 stron zgodnie z normą ISO/IEC 19752

Wysokiej jakości oryginalny czarny toner Brother TN2590XL

Oryginalne tonery Brother są poddawane rygorystycznym testom, aby zapewnić niezmiennie doskonałe wydruki, oszczędzając czas i pieniądze

Specyfikacja produktu

Karton czarnego tonera TN2590XL

Oryginalny toner Brother TN2590XL chroni gwarancję Twojego urządzenia

Profesjonalnie zaprojektowany, aby zapewnić najlepszą wydajność urządzenia

Specyfikacja produktu

  • Pozwala na druk do 3 000 stron zgodnie z normą ISO/IEC 19752
  • Wysokiej jakości oryginalny czarny toner Brother TN2590XL
  • Oryginalne tonery Brother są poddawane rygorystycznym testom, aby zapewnić niezmiennie doskonałe wydruki, oszczędzając czas i pieniądze
  • Oryginalny toner Brother TN2590XL chroni gwarancję Twojego urządzenia
  • Profesjonalnie zaprojektowany, aby zapewnić najlepszą wydajność urządzenia

Opis

Ten oryginalny czarny toner o wysokiej wydajności TN2590XL został zaprojektowany z myślą o konsekwentnym tworzeniu wyraźnych wydruków.  

Nasze łatwe w instalacji tonery, bezproblemowo współpracują z urządzeniami firmy Brother, tworząc trwałe dokumenty, które z czasem nie będą rozmazywać się ani blednąć.

Firma Brother uwzględnia wpływ na środowisko na każdym etapie cyklu życia produktu, zmniejszając ilość odpadów na wysypiskach. Wszystkie tonery i urządzenia zostały zaprojektowane tak, aby wywierać jak najmniejszy wpływ na środowisko naturalne.

TN2590XL czarny toner firmy Brother 

Kompatybilny z

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Opis

Niezawodność i jakość, kobieta trzyma wydrukowaną stronę

Niezawodność i wysoka jakość

Oryginalny toner firmy Brother został opracowany z myślą o maksymalnej jakości druku, wydajności i niezawodności. Każde urządzenie laserowe firmy Brother zostało zaprojektowane do pracy w określonych temperaturach, które są dokładnie dopasowane do składu poszczególnych tonerów, aby zapewnić bezproblemową jakość i niezawodność druku.

Logo Brother Earth

Ochrona środowiska i recykling

Nasz światowej klasy program regeneracji tonerów pomaga ograniczyć ilość odpadów, wydłużając cykl życia produktu i zmniejszając wpływ na środowisko.
Test wydajności

Przetestowana wydajność

Każda kaseta z tonerem jest rygorystycznie testowana zgodnie z normami ISO, aby użytkownicy otrzymali materiały najwyższej jakości oraz wydajności. Oryginalne materiały laserowe firmy Brother zapewniają prawdziwie profesjonalne wykończenie.

Pracownicy firmy Brother sprawdzają materiały eksploatacyjne

Zawsze "po Twojej stronie"

Stosowanie oryginalnych materiałów eksploatacyjnych w drukarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych Brother gwarantuje optymalną wydajność. Brother jest zawsze „po Twojej stronie”. Zobowiązujemy się do zapewnienia doskonałej obsługi klienta - zarówno przed, jak i po zakupie sprzętu.

 

Recykling

Czy wiesz, że możesz utylizować tonery bez żadnych dodatkowych kosztów?

Firma Brother traktuje poważnie obowiązki na rzecz ochrony środowiska i do podobnych działań zachęca swoich klientów. W związku z tym umożliwiamy naszym klientom bezpłatną wysyłkę zużytych tonerów.

Z Twoją pomocą, możemy zminimalizować negatywny wpływ człowieka na środowisko.

Aby uzyskać więcej informacji i dowiedzieć się, jak możemy współpracować na rzecz lepszego środowiska, odwiedź naszą stronę.

do góry