TN248XLY żółty toner firmy Brother o zwiększonej wydajności

Żółty toner Brother TN248XLY. Pozwala na druk do 2300 stron.

Testowane zgodnie z normami ISO, aby spełnić najwyższe wymagania bezpieczeństwa

Drukowanie tonera o wysokiej wydajności do 2 300 stron zgodnie z normą ISO/IEC 19798

Profesjonalnie zaprojektowany z wykorzystaniem najnowszej technologii zarządzania kolorami, aby zapewnić doskonałą jakość druku za każdym razem

Specyfikacja produktu

Żółty toner Brother TN248XLY przodem na białym tle w kartonie

Poddany rygorystycznym testom, aby zapewnić nieskazitelną niezawodność i zapobiec awariom

Chroń swoją gwarancję, korzystając z oryginalnych materiałów eksploatacyjnych firmy Brother

Specyfikacja produktu

  • Testowane zgodnie z normami ISO, aby spełnić najwyższe wymagania bezpieczeństwa
  • Drukowanie tonera o wysokiej wydajności do 2 300 stron zgodnie z normą ISO/IEC 19798
  • Profesjonalnie zaprojektowany z wykorzystaniem najnowszej technologii zarządzania kolorami, aby zapewnić doskonałą jakość druku za każdym razem
  • Poddany rygorystycznym testom, aby zapewnić nieskazitelną niezawodność i zapobiec awariom
  • Chroń swoją gwarancję, korzystając z oryginalnych materiałów eksploatacyjnych firmy Brother

Opis

Utrzymuj wysoką wydajność i zmniejsz konieczność wymiany materiałów eksploatacyjnych na toner Brother TN248XLY o wysokiej wydajności. Wykonane przez ekspertów, aby zagwarantować, że wydruki są dostarczane szybko i w doskonałej czystości. Oryginalne materiały eksploatacyjne, takie jak TN248XLY, zapewniają lepszy stosunek jakości do ceny w dłuższej perspektywie są tańsze niż zamienniki i chronią gwarancję drukarek

Firma Brother bierze pod uwagę wpływ na środowisko na każdym etapie cyklu życia urządzeń, zmniejszając ilość odpadów na wysypiskach. Wszystkie urządzenia i tonery firmy Brother zostały zaprojektowane tak, aby miały jak najmniejszy wpływ na środowisko. 
 
Oryginalny toner Brother TN248XLY. 

Kompatybilny z

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Opis

 

 

Niezawodność i zapewnienie wysokiej jakości, czytelne wydruki

Niezawodność i wysoka jakość

Wspaniałe kolory są tworzone za pomocą technologii Brother’s Color Rich, która sprawia, że odbitki mają intensywne barwy. Atrament Innobella firmy Brother to starannie dobrany skład chemiczny, który zapobiega zatykaniu się głowicy drukującej i zapewnia płynniejszą pracę. Przekłada się to na niezawodność i trwałość drukarki Brother.

gwarancja jakości wydruków,pani trzyma kolorowy wydruk

Nieprzerwane działanie

Wkłady atramentowe Brother zostały zaprojektowane jako część całego systemu drukującego. Idealnie współpracują z drukarkami i urządzeniami wielofunkcyjnym firmy Brother, zapewniając przy tym najwyższą jakość wydruków. Oryginalne materiały eksploatacyjne to najlepsza ochrona sprzętów, zapewnienie optymalnej wydajności drukarki Brother, nieprzerwane działanie i oszczędność pieniędzy w dłuższej perspektywie.

Przetestowana wydajność

Przetestowana wydajność

Atrament Innobella i papier firmy Brother są odporne na blaknięcie pod wpływem światła i ozonu, co sprawia, że długotrwałe narażenie wydruków nie spowoduje z czasem ich płowienia. Zyskaj profesjonalne wykończenie dzięki oryginalnym wkładom atramentowym firmy Brother.

wsparcie zawsze po Twojej stronie

Wsparcie

Stosowanie oryginalnych materiałów eksploatacyjnych w drukarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych Brother gwarantuje optymalną wydajność. Brother jest zawsze „po Twojej stronie”. Zobowiązujemy się do zapewnienia doskonałej obsługi klienta - zarówno przed, jak i po zakupie sprzętu.

 
laser oryginalny toner

Autentyczność materiałów eksploatacyjnych

Na oryginalnych tonerach firmy Brother znajduje się holograficzna etykieta bezpieczeństwa. Upewnij się, że opakowanie i naklejka zabezpieczająca nie zostały naruszone. Oryginalność materiałów potwierdzisz wprowadzając unikalny 7-cyfrowy numer identyfikacyjny na stronie: www.brother.com/id 

Recykling

Czy wiesz, że możesz utylizować tonery bez żadnych dodatkowych kosztów?

Firma Brother traktuje poważnie obowiązki na rzecz ochrony środowiska i do podobnych działań zachęca swoich klientów. W związku z tym umożliwiamy naszym klientom bezpłatną wysyłkę zużytych tonerów.

Z Twoją pomocą, możemy zminimalizować negatywny wpływ człowieka na środowisko.

Aby uzyskać więcej informacji i dowiedzieć się, jak możemy współpracować na rzecz lepszego środowiska, odwiedź naszą stronę.

do góry