Oryginalny toner Brother TN-245Y – żółty 

Żółty toner TN-245Y firmy Brother. Wydajność druku do 2200 stron. 

Druk do 2200 stron zgodnie z normą ISO/IEC 19798

Wysokiej jakości, oryginalny toner firmy Brother

Oszczędność papieru, czasu i pieniędzy

Specyfikacja produktu

TN245Y_main

Główne cechy

  • Druk do 2200 stron zgodnie z normą ISO/IEC 19798
  • Wysokiej jakości, oryginalny toner firmy Brother
  • Oszczędność papieru, czasu i pieniędzy

Opis

Oryginalny żółty toner Brother TN-245Y zapewnia ciągłość druku w najwyższej, profesjonalnej jakości bez najmniejszych problemów. Kompatybilny z szerokim zakresem urządzeń toner TN-245Y dostępny jest także w kolorze magenta oraz cyan.

Więcej informacji o produkcie

Wszystkie tonery firmy Brother, w tym żółty toner TN-245Y, poddawane są rygorystycznym testom w celu zapewnienia klientom najwyższej jakości druku.

Chociaż zamienniki tonerów można z łatwością znaleźć, nie są one równie kompatybilne z drukarkami firmy Brother. Może to prowadzić do problemów tak z jakością druku, jak i wydajnością urządzenia, a w konsekwencji z wysokimi kosztami naprawy.

Oryginalny żółty toner TN-245Y, gwarantuje bezproblemowe działanie drukarki, co prowadzi do większych, długofalowych korzyści i zapewnia spokojne użytkowanie niezawodnej drukarki na lata.

Recykling

Czy wiesz, że możesz utylizować tonery bez żadnych dodatkowych kosztów?

Firma Brother traktuje poważnie obowiązki na rzecz ochrony środowiska i do podobnych działań zachęca swoich klientów. W związku z tym umożliwiamy naszym klientom bezpłatną wysyłkę zużytych tonerów.

Z Twoją pomocą, możemy zminimalizować negatywny wpływ człowieka na środowisko.

Aby uzyskać więcej informacji i dowiedzieć się, jak możemy współpracować na rzecz lepszego środowiska, odwiedź naszą stronę.

do góry