Oryginalny toner Brother TN-245M – magenta

Toner firmy Brother TN-245M w kolorze magenta. Wydajność druku do 2200 stron.

Druk do 2200 stron zgodnie z normą ISO/IEC 19798

Wysokiej jakości, oryginalny toner firmy Brother

Oszczędność papieru, czasu i pieniędzy

Specyfikacja produktu

TN245M_main

Główne cechy

  • Druk do 2200 stron zgodnie z normą ISO/IEC 19798
  • Wysokiej jakości, oryginalny toner firmy Brother
  • Oszczędność papieru, czasu i pieniędzy

Opis

Oryginalny, toner Brother TN-245M zapewnia ciągłość druku w najwyższej, profesjonalnej jakości bez najmniejszych problemów. Kompatybilny z szerokim zakresem urządzeń toner TN-245M dostępny jest także w kolorze żółtym oraz cyan.

Więcej informacji o produkcie

Wszystkie tonery firmy Brother, w tym toner TN-245M (magenta), poddawane są rygorystycznym testom w celu zapewnienia klientom najwyższej jakości druku.

Chociaż zamienniki tonerów można z łatwością znaleźć, nie są one równie kompatybilne z drukarkami firmy Brother. Może to prowadzić do problemów tak z jakością druku, jak i wydajnością urządzenia, a w konsekwencji  z wysokimi kosztami naprawy.

Oryginalny toner TN-245M, gwarantuje bezproblemowe działanie drukarki, co prowadzi do większych, długofalowych korzyści i zapewnia spokojne użytkowanie niezawodnej drukarki na lata.

Recykling

Czy wiesz, że możesz utylizować tonery bez żadnych dodatkowych kosztów?

Firma Brother traktuje poważnie obowiązki na rzecz ochrony środowiska i do podobnych działań zachęca swoich klientów. W związku z tym umożliwiamy naszym klientom bezpłatną wysyłkę zużytych tonerów.

Z Twoją pomocą, możemy zminimalizować negatywny wpływ człowieka na środowisko.

Aby uzyskać więcej informacji i dowiedzieć się, jak możemy współpracować na rzecz lepszego środowiska, odwiedź naszą stronę.

do góry