Oryginalny toner Brother TN-230Y – żółty

Żółty toner TN-230Y firmy Brother. Wydajność druku do 1 400 stron.

Druk do 1 400 stron zgodnie z normą ISO/IEC 19798

Wysokiej jakości, oryginalny toner firmy Brother

Oszczędność papieru, czasu i pieniędzy

Specyfikacja produktu

TN230Y

Główne cechy

  • Druk do 1 400 stron zgodnie z normą ISO/IEC 19798
  • Wysokiej jakości, oryginalny toner firmy Brother
  • Oszczędność papieru, czasu i pieniędzy

Opis

Zaprojektowany przez ekspertów toner zapewnia wydajność drukarki na najwyższym poziomie. Toner TN-230Y firmy Brother to gwarancja profesjonalnego wyglądu każdego wydruku. Oryginalne materiały eksploatacyjne, w tym toner TN-230Y, długofalowo stanowią korzystniejsze rozwiązanie niż zamienniki.

Więcej informacji o produkcie

Inne tonery

Ponieważ żółty toner wykorzystywany jest bardziej niż inne kolorowe tonery, jego wymiana może być konieczna częściej. Upewnij się, że tonera nie zabraknie i kup toner TN-230Y już dziś.

Wymiana tonera na tańszy zamiennik może wydawać się atrakcyjną decyzją. Należy jednak pamiętać, że ponownie napełniane tonery czy inne zamienniki mogą nie tylko negatywnie wpłynąć na jakość druku, ale także unieważnić gwarancję i doprowadzić do długotrwałych uszkodzeń drukarki.

Oryginalny, żółty toner TN-230Y zapewnia poprawne funkcjonowanie urządzenia. W długiej perspektywie gwarantuje także lepszy stosunek jakości do ceny oraz umożliwia uzyskanie wysokiej jakości wydruków.

Recykling

Czy wiesz, że możesz utylizować tonery bez żadnych dodatkowych kosztów?

Firma Brother traktuje poważnie obowiązki na rzecz ochrony środowiska i do podobnych działań zachęca swoich klientów. W związku z tym umożliwiamy naszym klientom bezpłatną wysyłkę zużytych tonerów.

Z Twoją pomocą, możemy zminimalizować negatywny wpływ człowieka na środowisko.

Aby uzyskać więcej informacji i dowiedzieć się, jak możemy współpracować na rzecz lepszego środowiska, odwiedź naszą stronę.

do góry