Oryginalny wkład z tonerem Brother TN-2110 – czarny

Kaseta z czarnym tonerem Brother TN-2110. Drukuje 1500 stron.

Drukuje 1500 stron zgodnie z normą ISO/IEC19798

Wysokiej jakości oryginalny wkład firmy Brother

Zapobiega marnotrawstwu, oszczędzając papier, czas i pieniądze

Specyfikacja produktu

TN2110

Główne cechy

  • Drukuje 1500 stron zgodnie z normą ISO/IEC19798
  • Wysokiej jakości oryginalny wkład firmy Brother
  • Zapobiega marnotrawstwu, oszczędzając papier, czas i pieniądze

Opis

Dzięki oryginalnemu wkładowi z czarnym tonerem Brother TN-2110 możesz cieszyć się dużą szybkością drukowania, zwiększoną wydajnością i efektowną grafiką za każdym razem, gdy drukujesz. Opracowany zgodnie z zaawansowaną specyfikacją projektową firmy Brother, wkład TN-2110 może wydrukować do 1500 żywych, przyciągających wzrok stron.

Więcej informacji o produkcie

Dodaj drukowanym materiałom życia przez zastosowanie czarnego tonera TN-2110, który zaprojektowano do harmonijnej współpracy z drukarkami firmy Brother. Efekt tej kooperacji stanowią najwyższej jakości wydruki.

Chociaż zamienniki tonerów można z łatwością znaleźć, nie są one kompatybilne z drukarkami firmy Brother tak jak oryginały. Może to prowadzić do problemów z jakością druku, jak i wydajnością urządzenia, a w konsekwencji  z wysokimi kosztami naprawy.

Oryginalny toner TN-2110, gwarantuje bezproblemowe działanie drukarki, co prowadzi do większych, długofalowych korzyści i zapewnia spokojne użytkowanie niezawodnej drukarki na lata.

Recykling

Czy wiesz, że możesz utylizować tonery bez żadnych dodatkowych kosztów?

Firma Brother traktuje poważnie obowiązki na rzecz ochrony środowiska i do podobnych działań zachęca swoich klientów. W związku z tym umożliwiamy naszym klientom bezpłatną wysyłkę zużytych tonerów.

Z Twoją pomocą, możemy zminimalizować negatywny wpływ człowieka na środowisko.

Aby uzyskać więcej informacji i dowiedzieć się, jak możemy współpracować na rzecz lepszego środowiska, odwiedź naszą stronę.

do góry