Oryginalny wysokowydajny toner Brother TN-135M – magenta

Toner w kolorze magenta TN-135M firmy Brother. Wydajność druku do 4 000 stron. 

Druk do 4000 stron zgodnie z normą ISO/IEC 19752

Wysokiej jakości, oryginalny toner firmy Brother

Oszczędność papieru, czasu i pieniędzy

Specyfikacja produktu

TN135M

Główne cechy

  • Druk do 4000 stron zgodnie z normą ISO/IEC 19752
  • Wysokiej jakości, oryginalny toner firmy Brother
  • Oszczędność papieru, czasu i pieniędzy

Opis

Toner TN-135M zapewnia wyraźniejszy i bardziej czytelny druk przy oszczędności kosztów na każdej stronie. Wymień toner na oryginalny, wysokowydajny Brother TN-135M w celu zapewnienia wysokiej jakości wydruków za każdym razem.

Więcej informacji o produkcie

Inne tonery

Zagwarantuj ciągłość pracy drukarki Brother w znanej, wysokiej jakości, podejmując decyzję o zakupie tonera TN-135M. Wysokowydajny toner TN-135M służy dłużej niż standardowe tonery, a jednocześnie zapewnia tak samo dobrą jakość drukowania.

Chociaż na rynku można znaleźć tańsze zamienniki, tylko oryginalny toner TN-135M gwarantuje utrzymanie szybkości i wydajności drukarki na tym samym poziomie.

Korzystanie z oryginalnych tonerów firmy Brother umożliwia utrzymanie dobrego poziomu pracy drukarki i ważności gwarancji.

Zamów toner TN-135M w kolorze magenta od firmy Brother i zapewnij lepszy stosunek jakości do ceny w dłuższej perspektywie czasu.

Recykling

Czy wiesz, że możesz utylizować tonery bez żadnych dodatkowych kosztów?

Firma Brother traktuje poważnie obowiązki na rzecz ochrony środowiska i do podobnych działań zachęca swoich klientów. W związku z tym umożliwiamy naszym klientom bezpłatną wysyłkę zużytych tonerów.

Z Twoją pomocą, możemy zminimalizować negatywny wpływ człowieka na środowisko.

Aby uzyskać więcej informacji i dowiedzieć się, jak możemy współpracować na rzecz lepszego środowiska, odwiedź naszą stronę.

do góry