Oryginalny zespół bębna Brother DR2590

Zespół bębna Brother DR2590. Pozwala na druk do 15 000 stron.

Pozwala na wydruk 15 000 stron (po jednej stronie na zadanie)

Wysokiej jakości oryginalny zespół bębna Brother

Oryginalne materiały eksploatacyjne firmy Brother zapewniają stałą wydajność stron, doskonałą jakość druku i niezawodność

Specyfikacja produktu

Karton zespołu bębna Brother DR2590

Zaprojektowany z myślą o współpracy urządzeń z materiałami eksploatacyjnymi firmy Brother.

Specyfikacja produktu

  • Pozwala na wydruk 15 000 stron (po jednej stronie na zadanie)
  • Wysokiej jakości oryginalny zespół bębna Brother
  • Oryginalne materiały eksploatacyjne firmy Brother zapewniają stałą wydajność stron, doskonałą jakość druku i niezawodność
  • Zaprojektowany z myślą o współpracy urządzeń z materiałami eksploatacyjnymi firmy Brother.

Opis

Sprawdź, aby twoje urządzenie biurowe było sprawne i zapewnij najwyższą jakość wydruków korzystając z bębna Brother DR2590. 

Zespół bębna DR2590 jest prosty w instalacji, niezawodny i trwały. Zespół bębna współpracuje z szeroką gamą i pomaga w drukowaniu. 

Po wyświetleniu odpowiedniego monitu, wymień zespół bębna na oryginalny materiał Brother DR2590. Pozwoli to na zatrzymanie wysokiej jakości druku. Pozostawienie aktualnego zespołu bębna w urządzeniu, poza zalecaną liczbą wydruków, spowoduje obniżenie wydajności i może doprowadzić do uszkodzenie urządzenia.

Więcej informacji o produkcie

 
Logo Brother Earth

Ochrona środowiska i recykling

Nasz światowej klasy program regeneracji tonerów pomaga ograniczyć ilość odpadów, wydłużając cykl życia produktu i zmniejszając wpływ na środowisko.
Test wydajności

Przetestowana wydajność

Każda kaseta z tonerem jest rygorystycznie testowana zgodnie z normami ISO, aby użytkownicy otrzymali materiały najwyższej jakości oraz wydajności. Oryginalne materiały laserowe firmy Brother zapewniają prawdziwie profesjonalne wykończenie.

Pracownicy firmy Brother sprawdzają materiały eksploatacyjne

Zawsze "po Twojej stronie"

Stosowanie oryginalnych materiałów eksploatacyjnych w drukarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych Brother gwarantuje optymalną wydajność. Brother jest zawsze „po Twojej stronie”. Zobowiązujemy się do zapewnienia doskonałej obsługi klienta - zarówno przed, jak i po zakupie sprzętu.

 
Brother Mobile Connect app logo

Drukuj z dowolnego miejsca

Dzięki aplikacji Brother Mobile Connect do pełnej obsługi Twojego urządzenia Brother wystarczą Ci opuszki palców. Drukuj i skanuj dokumenty będąc z dala od urządzenia. Możesz również dostosować funkcje, z których korzystasz najczęściej i włączyć rewolucyjny sposób drukowania z urządzenia mobilnego. Aby rozpocząć, pobierz aplikację na swoje urządzenie mobilne. Dowiedz się więcej...

do góry