Oryginalny pas transmisyjny Brother BU-800CL

Pas transmisyjny Brother BU-800CL. Cykl pracy 150 000 stron.

Cykl pracy 150 000 stron

Wysokiej jakości oryginalny materiał eksploatacyjny Brother

Zapewnia najlepszą wydajność urządzenia laserowego

Specyfikacja produktu

Pas transmisyjny BU-800CL zdjęcie z przodu

Opracowany przez ten sam zespół inżynierów, który stworzył urządzenia Brother. Oznacza to, że został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości drukowanych dokumentów.

Specyfikacja produktu

  • Cykl pracy 150 000 stron
  • Wysokiej jakości oryginalny materiał eksploatacyjny Brother
  • Zapewnia najlepszą wydajność urządzenia laserowego
  • Opracowany przez ten sam zespół inżynierów, który stworzył urządzenia Brother. Oznacza to, że został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości drukowanych dokumentów.

Opis

Twoje laserowe urządzenie biurowe będzie pracować na miarę swoich możliwości, dzięki pasowi transmisyjnemu Brother BU-800CL.

Pas BU-800CL jest prosty w instalacji, niezawodny i trwały. Kompatybilność pasa transmisyjnego z szeroką gamą drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych, pozwala na pracę na najwyższych obrotach. 

Po wyświetleniu odpowiedniego monitu wymień pas transmisyjny na oryginalny materiał Brother BU-800CL. Pozwoli ci on zachować wysoką jakość druku. Pozostawienie aktualnego pasa transmisyjnego w drukarce czy urządzeniu poza zalecaną liczbą wydruków spowoduje obniżenie wydajności i może doprowadzić do uszkodzenie urządzenia.

 

Więcej informacji o produkcie

 
Niezawodność i zapewnienie wysokiej jakości, czytelne wydruki

Niezawodność i wysoka jakość

Wybierz pas transmisyjny BU-800CL, który zapewni Ci wyjątkowe rezultaty pracy urządzeń firmy Brother. Chociaż dostępne są tańsze zamienniki, tylko oryginalny pas transmisyjny BU-800CL gwarantuje, że model będzie działać tak szybko i wydajnie, jak powinien.

 
 
gwarancja jakości wydruków,pani trzyma kolorowy wydruk

Gwarancja działania

Używanie oryginalnych materiałów eksploatacyjnych firmy Brother stanowi podstawę prawidłowego działania urządzenia. Zamów już dziś pas transmisyjny BU-800CL firmy Brother — zaprojektowany, aby modele firmy Brother pracowały na najwyższym poziomie.

wsparcie zawsze po Twojej stronie

Zawsze "po Twojej stronie"

Stosowanie oryginalnych materiałów eksploatacyjnych w drukarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych Brother gwarantuje optymalną wydajność. Brother jest zawsze „po Twojej stronie”. Zobowiązujemy się do zapewnienia doskonałej obsługi klienta - zarówno przed, jak i po zakupie sprzętu.

 
dwie kolorowe papugi latają nad dżunglą

Ochrona środowiska i recykling

Wszystkie tusze firmy Brother są zbudowane tak, aby wywierać jak najmniejszy wpływ na środowisko naturalne. Nasza organizacja oferuje klientom przyjazny dla środowiska sposób utylizacji produktów marki Brother po zakończeniu ich eksploatacji. 

 

Recykling

Czy wiesz, że możesz utylizować tonery bez żadnych dodatkowych kosztów?

Firma Brother traktuje poważnie obowiązki na rzecz ochrony środowiska i do podobnych działań zachęca swoich klientów. W związku z tym umożliwiamy naszym klientom bezpłatną wysyłkę zużytych tonerów.

Z Twoją pomocą, możemy zminimalizować negatywny wpływ człowieka na środowisko.

Aby uzyskać więcej informacji i dowiedzieć się, jak możemy współpracować na rzecz lepszego środowiska, odwiedź naszą stronę.

do góry