Czarna taśma barwiąca żywiczno-woskowa premium BSP-1D300-110

BSP-1D300-110 czarna taśma barwiąca żywiczno-woskowa premium, o długości 300 metrów i szerokości 110mm. Nośnik certyfikowany przez Brother International Europe.

Taśma o długości 300m

110mm szerokości

Charakteryzuje się wysoką jakością

Specyfikacja produktu

Czarna taśma barwiąca

Zapewnia czytelne i trwałe rezultaty

Taśma premium woskowo-żywiczna z czarnym tuszem

Wymaga kompatybilnej rolki etykiet

Główne cechy

  • Taśma o długości 300m
  • 110mm szerokości
  • Charakteryzuje się wysoką jakością
  • Zapewnia czytelne i trwałe rezultaty
  • Taśma premium woskowo-żywiczna z czarnym tuszem
  • Wymaga kompatybilnej rolki etykiet

Opis

Taśma barwiąca woskowo-żywiczna premium o długości 300 metrów, została zaprojektowana, aby sprostać wszystkim potrzebom związanym z etykietowaniem. Nośnik znajduje zastosowanie zarówno w logistyce, handlu detalicznym, służbie zdrowia jak i w innych sektorach. Czarną taśmę barwiącą BSP-1D300-110 stosuje są w połączeniu z kompatybilnymi etykietami w rolce. 

Powiązane urządzenia

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Więcej informacji o produkcie

Czarna taśma premium żywiczno-woskowa, zapewnia profesjonalne rezultaty i bezproblemowe drukowanie przy użyciu kompatybilnych drukarek etykiet firmy Brother. 300 metrów długości taśmy sprawia, że nie wymaga ona częstej wymiany, umożliwiając niezawodną pracę drukarki przez długi czas.

Profesjonalnej jakości taśma barwiąca żywiczno-woskowa premium BSP-1D300-110 jest kompatybilna z wybranymi termotransferowymi drukarkami etykiet firmy Brother.

Wybierając taśmę barwiącą żywiczno-woskową premium, certyfikowaną przez Brother International Europe, możesz mieć pewność, że Twoje urządzenie będzie pracowało w optymalnych warunkach tworząc trwałe etykiety bez zabrudzeń.
do góry