Oryginalny tusz w kolorze cyjan Brother LC427C

Kartridż z tuszem cyjan Brother LC427C, pojedynczy

LC427C drukuje do 1500 stron zgodnie z normą ISO/IEC 24711.

Wysokiej jakości oryginalny wkład z atramentem cyjan firmy Brother.

Oryginalne kartridże atramentowe są rygorystycznie testowane pod kątem idealnego drukowania, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Specyfikacja produktu

LC427C_z przodu

Korzystanie z oryginalnego wkładu atramentowego LC427C zapewnia idealną współpracę z urządzeniem Brother.

Konstrukcja kartridża zapewnia pełną widoczność pozostałego atramentu.

Tusz LC427C jest również dostępny w wersji ekonomicznej charakteryzującej się wyższą wydajnością - LC427XLC

Najważniejsze funkcje

  • LC427C drukuje do 1500 stron zgodnie z normą ISO/IEC 24711.
  • Wysokiej jakości oryginalny wkład z atramentem cyjan firmy Brother.
  • Oryginalne kartridże atramentowe są rygorystycznie testowane pod kątem idealnego drukowania, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.
  • Korzystanie z oryginalnego wkładu atramentowego LC427C zapewnia idealną współpracę z urządzeniem Brother.
  • Konstrukcja kartridża zapewnia pełną widoczność pozostałego atramentu.
  • Tusz LC427C jest również dostępny w wersji ekonomicznej charakteryzującej się wyższą wydajnością - LC427XLC

Opis

Szukasz materiału eksploatacyjnego, który zapewnia wysoką wydajność i jakość druku za każdym razem? Kartridż z tuszem cyjan Brother LC427C, o właściwościach odpornych na blaknięcie kolorów, gwarantuje płynne, niezawodne i najwyższej jakości wydruki. Nasze doskonale zaprojektowane atramenty zapewniają płynną współpracę z urządzeniami Brother. 

Firma Brother bierze pod uwagę wpływ na środowisko na każdym etapie cyklu życia materiałów eksploatacyjnych, co w rezultacie zmniejsza się ilość odpadów na wysypiskach. Wszystkie nasze tusze i tonery zostały zaprojektowane tak, aby zminimalizować oddziaływanie na środowisko naturalne. 
 
Oryginalny tusz Brother LC427C — warto za każdym razem!

Więcej informacji o produkcie

 
kolorowe kartki, tęcza, arkusze papieru

Dostępne są też inne kolory

LC427BK czarny
LC427M magenta
LC427Y żółty

Niezawodność i zapewnienie wysokiej jakości, czytelne wydruki

Niezawodność i wysoka jakość

Wspaniałe kolory są tworzone za pomocą technologii Brother Color Rich 'Innobella', która sprawia, że barwy na odbitkach są intensywne. Atrament Innobella firmy Brother charakteryzuje się starannie dobranym składem chemicznym, który zapobiega zatykaniu się głowicy drukującej i zapewniają płynniejszą pracę. Dzięki temu urządzenia drukujące Brother są niezawodne i trwałe.

gwarancja jakości wydruków,pani trzyma kolorowy wydruk

Gwarantowane działanie

Wkłady atramentowe Brother zostały zaprojektowane jako część całego systemu drukującego. Idealnie współpracują z drukarkami i urządzeniami wielofunkcyjnym firmy Brother, zapewniając przy tym najwyższą jakość wydruków. Oryginalne materiały eksploatacyjne to najlepszy sposób ochrony inwestycji i zapewnienia optymalnej wydajności produktów Brother, gwarantujący bezproblemową pracę i oszczędność pieniędzy w dłuższej perspektywie.

Przetestowana wydajność

Przetestowana wydajność

Atrament i papier Innobella firmy Brother są odporne na blaknięcie pod wpływem światła i ozonu, co sprawia, że długotrwałe narażenie nie spowoduje z czasem płowienia wydruków. Profesjonalne wykończenie dzięki oryginalnym wkładom atramentowym firmy Brother.

wsparcie zawsze po Twojej stronie

Zawsze "po Twojej stronie"

Stosowanie oryginalnych materiałów eksploatacyjnych w drukarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych Brother gwarantuje optymalną wydajność. Brother jest zawsze „po Twojej stronie”. Zobowiązujemy się do zapewnienia doskonałej obsługi klienta - zarówno przed, jak i po zakupie sprzętu.

 
dwie kolorowe papugi latają nad dżunglą

Środowisko i Zrównoważony rozwój

Wszystkie wkłady z atramentem firmy Brother są zbudowane tak, aby wywierać jak najmniejszy wpływ na środowisko naturalne. Nasza organizacja oferuje klientom przyjazny dla środowiska sposób utylizacji produktów marki Brother po zakończeniu ich eksploatacji. 

 
Autentyczność drukarek atramentowych

Sprawdź autentyczność materiałów eksploatacyjnych

Holograficzna etykieta zabezpieczająca znajduje się na oryginalnych wkładach atramentowych firmy Brother. Upewnij się, że opakowanie i naklejka zabezpieczająca nie zostały naruszone. Potwierdź oryginalność wprowadzając unikalny 7-cyfrowy numer identyfikacyjny na stronie: www.brother.com/id 

Creative Center

Odwiedź Brother Creative Center, aby uzyskać dostęp do bazy 2 000 szablonów. Możesz je spersonalizować tworząc wyjątkowe dokumenty lub inne kreatywne projekty.

Sekcja "Do pracy" oferuje szereg materiałów marketingowych zaprojektowanych, aby pomóc Ci w pracy. Znajdziesz tam między innymi szablony kartek biznesowych, faktur, ulotek czy plakatów. Umożliwiamy Ci dopasowanie ich do Twoich potrzeb.

Niezależnie czy prowadzisz działalność gospodarczą czy małą firmę, szablony pozwolą Ci stworzyć atrakcyjne dokumenty, przyciągając klientów pomimo niewielkiego budżetu.

Sekcja domowa również oferuje wiele poręcznych materiałów papierowych - od pomocy edukacyjnych aż po gry. Dzięki nim stworzysz z dziećmi wesołe dekoracje, prezenty na specjalne okazje, papierowe rękodzieło.

Tak wiele jest do odkrycia, a wszystko to za darmo!

do góry