Oryginalny wysokowydajny czarny tusz LC227XLBK

Wysokowydajny czarny toner LC-227XLBK o wydajności do 1 200 stron.

Opis

Tusze współpracują z urządzeniami DCP-J4120DW / MFC-J4420DW / MFC-J4620DW / MFC-J4625DW i charakteryzują się wydajności do 1 200 stron A4.

Kartridż LC227XLBK został zaprojektowany do harmonijnej współpracy z urządzeniami firmy Brother, gwarantując wydruki najwyższej jakości w rozsądnej cenie.

Więcej informacji o produkcie

Czarny tusz zużywany jest najszybciej, zatem jest szczególnie istotne, aby jego wydajność była wysoka. Kartridż LC227XLBK spełnia ten wymóg.
 
Chociaż tańsze zamienniki są szeroko dostępne, nie są one w pełni kompatybilne z urządzeniami firmy Brother. Może to prowadzić zarówno do problemów z jakości jak i wydajnością urządzenia, co z czasem może być kosztowne.
 
Już dziś zamów czarny tusz LC227XLBK, aby mieć pewność, że otrzymujesz kartridż najwyższej jakości w najlepszej cenie.

Creative Center

Odwiedź Brother Creative Center, aby uzyskać dostęp do bazy 2 000 szablonów. Możesz je spersonalizować tworząc wyjątkowe dokumenty lub inne kreatywne projekty.

Sekcja "Do pracy" oferuje szereg materiałów marketingowych zaprojektowanych, aby pomóc Ci w pracy. Znajdziesz tam między innymi szablony kartek biznesowych, faktur, ulotek czy plakatów. Umożliwiamy Ci dopasowanie ich do Twoich potrzeb.

Niezależnie czy prowadzisz działalność gospodarczą czy małą firmę, szablony pozwolą Ci stworzyć atrakcyjne dokumenty, przyciągając klientów pomimo niewielkiego budżetu.

Sekcja domowa również oferuje wiele poręcznych materiałów papierowych - od pomocy edukacyjnych aż po gry. Dzięki nim stworzysz z dziećmi wesołe dekoracje, prezenty na specjalne okazje, papierowe rękodzieło.

Tak wiele jest do odkrycia, a wszystko to za darmo!

do góry