1. Home Brother
  2. Rozwiązania biznesowe
  3. Handel detaliczny

Korzyści dla sprzedawców

Zastosowanie przenośnego rozwiązania umożliwia pracownikom edytowanie i drukowanie etykiet na produkty w dowolnym miejscu, nie tylko w biurze.

Oprogramowanie P-touch Editor umożliwia łatwe tworzenie naklejek, oszczędzając czas pracowników.

Niezależnie od tego, czy produkty są oklejane w sklepie czy w magazynie, drukarki Brother możesz nosić przy sobie.

Popraw obsługę klienta, zmniejszając liczbę błędów związanych z błędami ludzkimi.

Czytelne etykiety wydrukowane w wysokiej jakości, usprawniają obsługę klientów.
W naszej ofercie znajdziesz szereg akcesoriów, które w połączeniu z urządzeniami Brother sprawią, że przepływ pracy będzie szybszy.
Uśmiechnięta kobieta w sklepie

Wydajność jest kluczowa

Świat handlu detalicznego ewoluuje, a kupujący zmieniają swoje zachowania i używają coraz większej liczby kanałów do zakupu towarów. Na tak konkurencyjnym rynku budowanie lojalności klienta wobec własnej marki jest kluczowe.

Sprzedawcy muszą być mobilni i mieć dostęp do wszystkich informacji dotyczących zapasów, asortymentu, promocji i płatności. Pracownicy są również odpowiedzialni za wystrój sklepu, zmianę cen towarów, odpowiednie ułożenie produktów w sklepie czy też przyjmowanie płatności w celu ułatwienia przepływu ruchu.

Rozwiązania mobilne dla handlu detalicznego - ulotka (PDF, 2,7 MB)

Drukarki stacjonarne i mobilne

Sprzedawcy muszą być wyposażeni w niezbędne narzędzia, aby szybko i skutecznie wprowadzać zmiany w sklepie. Firma Brother posiada w swoim portfolio szereg przenośnych rozwiązań, które umożliwiają pracownikom sieci detalicznym drukowanie etykiet na terenie sklepu lub na zapleczu. Pełna mobilność personelu wpływa pozytywnie na usprawnienie przepływu pracy.