Skontaktuj się z nami

Dowiedz się więcej na temat naszych rozwiązań

Jak Brother może pomóc Twojej firmie?

Tak, dzięki programowi Brother Solutions Interface, który jest otwartą platformą interfejsową,  stworzoną by umożliwić firmom zewnętrznym tworzenie ich własnych rozwiązań dla urządzeń Brother. W ten sposób możesz decydować o tym, jakie powiadomienia pojawiają się na wyświetlaczu i zyskujesz tym samym więcej kontroli.

Tak, rozwijamy system SAP, a nasze drukarki i skanery są w pełni kompatybilne z systemem Citrix.

Po wydrukowaniu nie zawsze jest możliwe sprawdzenie, kto zlecił druk. Rozwiązanie Brother ID Print zapewnia jednak wgląd w kilka kluczowych szczegółów, takich jak nazwę użytkownika, datę, czas a nawet spersonalizowane wiadomości na dole lub na górze strony.

Zazwyczaj, jeśli polecenie druku jest wysyłane do drukarki, może tam znajdować się do czasu wyłączenia urządzenia. To naraża Twoje dokumenty na dostanie się w ręce osób niepowołanych. Z funkcją Time Erasing możesz spowodować, aby drukarka usuwała Twoje wrażliwe dane po pewnym czasie - w zależności od Twoich preferencji, mogą być to godziny lub dni.
brother at your side printsmart security and cost

Brother At Your Side

Posiadamy szeroki wybór usług w zakresie bezpieczeństwa oraz optymalizacji finansów, dostosowanych do potrzeb Twojej firmy. Brother oferuje:

  • Liczne i różnorodne rozwiązania 
  • Sprawdzone technologie
  • Elastyczne zastosowania projektowe