1. Home Brother
  2. Informacje o firmie Brother
  3. Współpraca z Brother
  4. Partnerzy handlowi
Biznesman śmiejący się do kobiety

Chcemy z Tobą współpracować

Od prawie 50 lat pracujemy z partnerami różnej wielkości, w tym z sprzedawcami detalicznymi i specjalistami online, pomagając im rozszerzać portfolio i zwiększać marże.

Kładziemy duży nacisk na sprzedaż kanałową, a współpracę z naszymi partnerami opieramy przede wszystkim na zrozumieniu prowadzonego przez nich biznesu. Posiadając tą wiedzę możemy wspólnie dobrać odpowiednie rozwiązania i narzędzia, które pozwalają Ci na sprawne i rentowne działanie. 

Nasi partnerzy mają dostęp do wiedzy i doświadczeń klientów Brother z innych branż w tym: handlu detalicznego, gastronomii i hotelarstwaopieki zdrowotnej.

Nasi partnerzy mają dostęp do:

Wspieramy partnerów handlowych w zakresie demonstracyjnych drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych i skanerów, aby ułatwić sprzedaż portfolio Brother.

Dzięki współpracy z Nami, posiadasz dostęp do wszystkich naszych narzędzi sprzedażowych i marketingowych, a także do szkoleń produktowych prowadzonych przez specjalistów Brother.

Nasi specjaliści techniczni i zespoły sprzedaży są w gotowości, aby zaoferować Ci wsparcie i porady dostosowane do Twoich wymagań.

Nasi partnerzy mogą korzystać z rabatów na duże projekty, dzięki czemu możesz zaoferować klientom końcowym najlepszą możliwą cenę i zabezpieczyć biznes.

Będziemy z Tobą współpracować i wspierać Cię w miarę możliwości.

Korzystając z naszej globalnej sieci zespołów sprzedaży Brother, dystrybutorów, sprzedawców i niezależnych dostawców oprogramowania, dzielimy się możliwościami i pomagamy rozwijać działalność naszych partnerów.

Jako sprzedawca sprzętu i akcesoriów Brother możesz korzystać z naszych programów partnerskich, które oferują korzyści takie jak: rabaty, zwrot gotówki.

Chcesz współpracować z Brother?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

tel. (22) 441 63 00

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z Brother, wypełnij formularz i zadaj pytanie naszemu zespołowi.

Zapoznaj się z naszymi warunkami i postanowieniami.
Twoje informacje będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności.