- Do czego służy program BRAdmin Professional?
- Gdzie mogę pobrać aplikację Brother iPrint&Scan dla komputerów Macintosh?
- Jak mogę zlokalizować Print Center lub Printer Setup Utility i dodać moje urządzenie Brother na Mac OS X 10.5?
- Jak odinstalować sterowniki w systemie Mac OS X 10.5?
- Jak zidentyfikować system operacyjny (OS).
- Komunikat „xxxxxxx.xxx nie może zostać otwarty, ponieważ pochodzi od nierozpoznanego programisty.” pojawia się wsystemie OS X 10.8.x. (gdzie xxxxxxx.xxx to nazwa pliku).
- Kreator instalacji nie widzi urządzenia Brother w sieci po zainstalowaniu sterowników z płyty CD-ROM otrzymanej wraz z urządzeniemlub z pełnego pakietu sterowników i oprogramowania pobranego z serwisu internetowego. Co można zrobić?
- Nie mogę znaleźć niektórych opcji w prefercjach drukowania. (dla Windows)
- Odinstalowanie oprogramowania i sterowników Brother (Windows)
- Otwórz Panel sterowania (dla systemu Windows)
- Pobierz plik z sekcji „pliki do pobrania” i zapisz go na komputerze z systemem Windows 10.
- Podczas uruchamiania narzędzia do aktualizacji oprogramowania Firmware lub instalatora I-FAX wyświetlane jest pytanie o metodęłączenia się z Internetem. Do wyboru są dwie opcje: połączenie bezpośrednie i przez serwer proxy. Które należy wybrać?
- Sprawdź rodzaj zainstalowanego sterownika skanera, podłączając kabel USB/równoległy.
- Sprawdź wersję oprogramowania.
- Używa systemu Windows. Wkładam płytę do napędu CD-ROM w moim komputerze, ale ekran instalatora się nie pojawia. Co mam zrobić?
- W systemie Windows podczas instalowania sterownika drukarki/skanera sieciowego z płyty CD-ROM otrzymanej wraz z drukarką lub zpełnego pakietu sterowników i oprogramowania pobranego ze strony WWW kreator instalacji nie jest w stanie zlokalizować urządzeniaBrother w sieci. Co można zrobić?
- Zainstaluj oprogramowanie urządzenia Brother z dostarczonej płyty instalacyjnej lub z pełnego pakietu sterowników. (Windows)
- Zmiana ustawień sterownika drukarki (Windows/MacOS)