Dlaczego warto nawiązać współpracę z Brother?

 

Organizacja zorientowana na kanał partnerski

Partnerzy handlowi firmy Brother stanowią trzon naszej działalności. Naszym priorytetem jest owocna współpraca z nimi, niezależnie od ich wielkości, w celu tworzenia rozwiązań spełniających wymagania klientów.

Kompleksowa oferta, na której możesz polegać

Nasza oferta Auto ID obejmuje niezawodne i łatwe w integracji produkty.

W naszej ofercie znajdują się drukarki przenośne, stacjonarne i przemysłowe, a także inne wyróżniające się produkty, które są objęte trzyletnią gwarancją producenta w standardzie.

 

 

Szerokie wsparcie

W firmie Brother mamy doświadczonych opiekunów handlowych, zespół marketingowy, dedykowaną pomoc techniczną przedsprzedażną oraz specjalistów ds. użytkowników końcowych.

Wszystkie zespoły są gotowe do pomocy i udzielenia porady naszym partnerom w trakcie tworzenia i integrowania rozwiązań dla klientów.

 

 

Rozwiązania dopasowane do potrzeb

Intensywnie pracujemy nad rozwojem produktów spełniających wymagania klientów, niezależnie od ich zastosowań w branży. 

Od identyfikowalności żywności i handlu detalicznego, przez służbę zdrowia i pracowników terenowych, aż po produkcję, transport i logistykę — jesteśmy przekonani, że posiadamy rozwiązanie druku termicznego dla każdego Twojego klienta.

Sprawdź nasze Warunki użytkowania.

Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą Polityką prywatności. Możesz zrezygnować w dowolnym momencie, klikając w odpowiedni link znajdujący się w stopce każdej otrzymanej od nas wiadomości e-mail.

Szukasz więcej informacji na temat współpracy z Brother?

Pobierz ulotkę

Zainteresowany oferowanymi przez nas rozwiązaniami Auto ID?