1. Home Brother
 2. Rozwiązania biznesowe
 3. Handel detaliczny
 4. Trwałe znakowanie produktów
Durable Brother P-touch TZe labels on POS point-of-sale equipment in retail store

Przekaż ważne informacje

Zarówno w sklepie, jak i na zapleczu, sprzedawcy potrzebują dobrze widocznych oznakowań, opisanych zasobów i etykiet do ogólnego użytku.

Trwałe, laminowane etykiety Brother TZe pomagają to osiągnąć, umożliwiając umieszczenie ważnych informacji w odpowiednim miejscu.

Korzyści dla sprzedawców detalicznych

Przezroczysta, laminowana warstwa wierzchnia chroni tekst przed chemikaliami, wilgocią, ścieraniem, światłem słonecznym i innymi niesprzyjającymi czynnikami. Etykiety Brother P-touch zostały przetestowane w ekstremalnych warunkach przez niezależne laboratorium, które potwierdziło ich trwałość

Technologia termotransferowa wykorzystuje taśmę barwiącą, aby zapewnić trwały, wysokiej jakości wydruk. Modele z serii P-touch drukują niezniszczalne etykiety o rozdzielczości do 360 x 720 dpi.

Liniowe i dwuwymiarowe kody kreskowe mogą być umieszczone na etykietach w celu zmniejszenia błędów spowodowanych ręcznym wpisywaniem numerów zasobów i innych informacji.

Popraw czytelność etykiety i dodaj odpowiedni obraz graficzny, taki jak logo lub symbol. Obsługiwane są popularne formaty plików, takie jak .jpg, .png i .bmp.

Laminowane, metaliczne, zabezpieczające, z mocnym klejem czy fluorescencyjne - nasze etykiety spełniają różnorodne wymagania dotyczące znakowania.

Bezpłatne oprogramowanie P-touch Editor dla systemów Windows i Mac, umożliwia profesjonalne projektowanie etykiet.

Shop opening hours sign made up of multiple Brother TZe durable black on transparent labels

Trwałe naklejki odporne na światło słoneczne, chemikalia, wilgoć i ścieranie

Wyraźne oznakowanie jest niezbędne zarówno dla klientów, jak i personelu.

Korzystając z drukarki etykiet Brother z serii PT-P900 drukuj trwałe etykiety, które można bezpiecznie stosować we wewnątrz pomieszczeń lub na zewnątrz.

Dane techniczne taśm TZe (PDF, 3,31 MB)

Blue on white waterproof P-touch TZe labels near sink to remind staff to wash their hands

Znaki ostrzegawcze i bezpieczeństwa

Istnieje wiele miejsc zarówno w sklepie, magazynie, jak i na zapleczu, gdzie wymagane jest oznakowanie.

Spersonalizowane etykiety z informacjami skierowanymi do klientów lub pracowników, można łatwo wydrukować używając do tego odpowiedniej taśmy. Szeroka gama kolorów etykiet - w tym fluorescencyjna - gwarantuje, że instrukcje będą wyraźne i widoczne.

Barcode scanner with blue on white durable asset label printed on a Brother P-touch TZe laminated label

Śledź sprzęt i inne aktywa

Sieci detaliczne mają tysiące aktywów trwałych lub mobilnych rozmieszczonych w różnych lokalizacjach. Z naszymi drukarkami etykiet Brother P-touch P900 monitorowanie zasobów firmy stanie się dużo łatwiejsze. Wszystkie środki trwałe można okleić naklejkami zawierającymi numery czy innymi ważne informacje.

Laminowane etykiety TZe firmy Brother zostały zaprojektowane tak, aby przetrwać wiele lat, nawet w ekstremalnych warunkach.

Brother black on premium glitter gold tape attached to clip-on badge to identify store manager

Identyfikatory

Profesjonalny wygląd personelu i jego łatwa rozpoznawalność jest kluczowa dla klienta. Warto zatem zaopatrzyć pracowników w spersonalizowane identyfikatory. Korzystając z urządzenia Brother można wydrukować etykietę z imieniem, nazwiskiem, stanowiskiem i nakleić ją na przypinaną plakietkę.

Dzięki wysokiej przyczepności i wyjątkowej trwałości możesz mieć pewność, że naklejka pozostanie przyczepiona i będzie wyglądać jak nowa, przez długi czas.

Brother premium glitter black on gold label attached on shelf edge showing price of shoes

Najwyższej jakości etykiety na półki

Od butików, które potrzebują wysokiej jakości, stylowych etykiet na półki, po magazyny, które wymagają trwałych naklejek odpornych na światło słoneczne, uderzenia, ścieranie, wilgoć i chemikalia, laminowane taśmy TZe są idealnym rozwiązaniem dla Twoich potrzeb w zakresie etykietowania.

Dostępne w różnych kolorach, wykończeniach, materiałach i rozmiarach, etykiety Brother zawierają przezroczystą, laminowaną warstwę, która chroni tekst, kody kreskowe i obrazy przed uszkodzeniami w trakcie codziennego użytkowania.

Brother PT-P900 series durable label printer

Seria drukarek PT-P900

   Tworzenie trwałych etykiet o szerokości do 36 mm

   Szybkie drukowanie w wysokiej rozdzielczości

   Możliwość umieszczenia na etykiecie kodów kreskowych, obrazów i symboli

   Drukowanie danych zawartych w arkuszu kalkulacyjnym Excel

   W pakiecie oprogramowanie do projektowania etykiet P-touch Editor

 

Brother PT-P900 series durable label printer

Seria PT-P900

Umożliwia tworzenie trwałych etykiet o maksymalnej szerokości 36 mm. Wysoka prędkość i rozdzielczość drukowania to kolejne zalety serii. 

Dowiedz się więcej