1. Home Brother
  2. Rozwiązania biznesowe
  3. Rozwiązania dla handlu detalicznego
  4. Sklep
Mężczyzna w białej koszuli z okularami, kobieta z długimi brązowymi włosami w kucyku ubrana w różowy kardigan, dżinsy, drukarka Brother, okulary, laptop

Dlaczego warto wybrać produkty Brother?

W firmie Brother rozumiemy, że zarówno witryna sklepowa, jak i sama powierzchnia sklepu ma kluczowe znaczenie dla samopoczucia klienta i dokonywanych przez niego wyborów. To tutaj technologia może mieć największy wpływ na zadowolenie kupującego.  

Zastosowanie odpowiedniego rozwiązania w zakresie drukowania i skanowania w punkcie detalicznym może znacząco wpłynąć na decyzje zakupowe klientów.

Zespół sprzedaży detalicznej firmy Brother posiada bogatą wiedzę w zakresie projektowania i optymalizowania obsługi konsumentów w sklepie. Współpracujemy z naszymi partnerami detalicznymi i razem tworzymy efektywne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb.

 

Rozumiemy potrzeby sklepu detalicznego

Biała ikona użytkownika na różowym tle w kształcie koła

Profesjonalna obsługa

Stosując przenośną technologię, pracownicy mogą drukować i skanować w dowolnym miejscu w sklepie, dzięki czemu nie muszą udawać się na zaplecze.

Cztery strzałki wskazujące kierunki świata na rózowym tle w kształcie koła

Elastyczność

Lekkie i przenośne urządzenia umożliwiają drukowanie etykiet na produkty czy regały sklepowe bezpośrednio w alejce.

Biała ikona zegara na różowym tle w kształcie koła

Efektywność

Bezproblemowa integracja z istniejącymi systemami w celu przetwarzania informacji o klientach i aktualizowania baz danych.

Niebieskie cętkowane spodnie, niebieskie topy zawieszone na drewnianych wieszakach z metką cenową

Etykiety cenowe

Jednym z najbardziej pracochłonnych i czasochłonnych zadań w handlu detalicznym jest etykietowanie i ponowne oznaczanie produktów.

Oszczędzaj czas i korzystaj z przenośnych drukarek etykiet Brother. Są one lekkie i mobilne, dlatego też możesz ich używać stojąc przy półce w alejce i drukując aktualne cenówki. Dzięki niezawodnej łączności Wi-Fi i Bluetooth drukarka jest zawsze gotowa do działania, niezależnie czy jesteś na terenie sklepu czy też w magazynie.

Dowiedz się więcej

Kobieta z brązowymi włosami w białej koszuli trzyma dokument, stoi za biurkiem, obsługuje klienta, mężczyzna ubrany w brązowy sweter

Przetwarzanie danych klientów

Obsługując kupującego, zdobądź jego dane przy zachowaniu wszelkich standardów bezpieczeństwa i przetwarzania wrażliwych informacji.

  • Szybkie skanowanie w punkcie sprzedaży. Nie musisz odchodzić od klienta.
  • Automatyczne zapisywanie poufnych danych we właściwej lokalizacji.
  • Bezproblemowa integracja z istniejącymi systemami.

Dowiedz się więcej

Potrzebujesz więcej informacji?