1. Home Brother
  2. Rozwiązania biznesowe
  3. Usługi profesjonalne dla każdej firmy

Brother at your side

Oferujemy szeroki pakiet usług, by dostarczyć Ci najlepsze rozwiązania dla wciąż zmieniających się wyzwań, z którymi się mierzysz. Brother daje Ci:

  • Łatwość wdrażania
  • Kontrolę
  • Zaufaną markę globalną

Pozwól nam pomóc Tobie...

Tak, z funkcją PrintSmart Secure Pro Mail2Print.  Stosując bezpieczne technologie Brother, dokumenty mogą być wysyłane e-mailem jako załączniki, a odesłany zostanie kod PIN. Drukarka zacznie drukować dopiero po wprowadzeniu PIN-u.
 
Tak, funkcja Secure Lock pozwala Ci kontrolować kto może drukować, faksować, skanować i kopiować, a kto nie, dzięki kodom PIN lub kartom dostępu NFC.
Usługa Split Email automatycznie rozwiąże problem, rozdzielając dokument na mniejsze części i wysyłając je w kilku wiadomościach. 

 Po wydrukowaniu nie zawsze jest możliwe sprawdzenie, kto zlecił druk. Rozwiązanie Brother ID Print daje jednak wgląd kilka kluczowych szczegółów, takich jak nazwę użytkownika, datę, czas a nawet spersonalizowane wiadomości na dole lub na górze strony. Jeśli zależy Ci na dokładniejszym monitoringu,  oprogramowanie Brother PrintSmart Secure Pro dostarczy Ci informacji na temat tego, kto i co drukował, kiedy to wydrukowano i jaki był koszt.