1. Home Brother
  2. Rozwiązania biznesowe
  3. Mikrobiznes

Rozwiązania dla mikroprzedsiębiorstw

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się więcej na temat naszych rozwiązań

W jaki sposób Brother może pomóc Twojej firmie?

Usługa Split Email automatycznie rozwiąże problem, rozdzielając dokument na mniejsze części, a następnie wysyłając je w kilku wiadomościach. 
Tak. Brother iPrint&Scan jest bezpłatną aplikacją kompatybilną z urządzeniami Apple iOS, Android i Windows Mobile. Możesz też dzięki temu drukować i skanować do Twojego urządzenia mobilnego.
Najlepszym rozwiązaniem w takim przypadku jest drukowanie przy wykorzystaniu wbudowanej w urządzeniu funkcji AirPrint. Jako że jest to część systemu operacyjnego, jest ona bezpłatna i nie musisz instalować dodatkowych aplikacji.

Tak, bezpośrednie drukowanie PDF/XPS oznacza, że możesz drukować zarówno pliki PDF, jak i XPS bezpośrednio z drukarki, bez potrzeby korzystania z komputera. 

Tak, Web Connect umożliwia połączenie Twojego skanera lub urządzenia wielofunkcyjnego Brother z serwerem w wybranej przez Ciebie chmurze. Pliki mogą być zapisywane na bieżąco bez potrzeby korzystania z komputera stacjonarnego. Możesz też pobierać pliki na drukarkę za pomocą panelu sterowania. 

Brother at your side

Rozumiemy specyfikę segmentu mikroprzedsiębiorstw. Rozwiązania zaprojektowane przez naszych ekspertów stanowią szeroki wybór możliwości kompaktowego drukowania i skanowania dla biur domowych i mikrofirm. Brother zapewni Ci:

  • Wsparcie profesjonalistów
  • Łatwość wdrożenia systemu
  • Rozwiązania optymalne finansowo