Czarny tekst na srebrnej laminowanej etykiecie P-touch TZe znajdującej się na suszarce do rąk w szpitalu

Zarządzaj środkami trwałymi

Placówki opieki zdrowotnej mają tysiące aktywów trwałych rozmieszczonych w wielu różnych lokalizacjach. Z naszymi drukarkami etykiet Brother P-touch P900 monitorowanie zasobów firmy stanie się dużo łatwiejsze. Wszystkie środki trwałe placówki będą oznaczone wytrzymałymi, laminowanymi etykietami TZe. Naklejki z numerami środków czy innymi ważnymi informacjami wydrukowane na taśmach Brother TZe będą czytelne i trwałe przez wiele lat.

 

Zalety drukarek etykiet serii PT-P900 i trwałych etykiet P-touch

Przezroczysta, laminowana warstwa wierzchnia chroni tekst przed chemikaliami, wilgocią, ścieraniem, światłem słonecznym i innymi niesprzyjającymi czynnikami. Etykiety laminowane Brother P-touch zostały przetestowane w ekstremalnych warunkach przez niezależne laboratorium, które potwierdziło ich trwałość.

Technologia termotransferowa wykorzystuje taśmę barwiącą, aby zapewnić trwały, wysokiej jakości wydruk. Modele z serii P-touch drukują niezniszczalne etykiety o rozdzielczości do 360 x 720 dpi.

Liniowe i dwuwymiarowe kody kreskowe, takie jak GS1-128 i kody QR, mogą być umieszczone na etykietach w celu zmniejszenia błędów spowodowanych ręcznym wpisywaniem numerów zasobów i innych informacji.

Podnieś czytelność etykiety poprzez dodanie do niej odpowiedniego obrazu graficznego. Obsługiwane popularne formaty plików tj. .jpg, .png i .bmp.

Laminowane, metaliczne, wstążkowe, pastelowe, z mocnym klejem czy fluorescencyjne - nasze etykiety spełniają różnorodne wymagania dotyczące znakowania.

Oprogramowanie P-touch Editor dla systemów Windows i Mac umożliwia profesjonalne projektowanie etykiet zgodnie z Twoimi wymaganiami.

Informacje serwisowe znajdują się na laminowanej etykiecie Brother P-touch TZe przyklejonej do urządzenia

Pilnuj harmonogramu serwisowego

Aby przeprowadzić niezbędną obsługę techniczną urządzeń znajdujących się w placówce medycznej, potrzebne są oznaczenia umożliwiające dokładną identyfikację sprzętów. Tylko one gwarantują, że właściwy zasób będzie serwisowany i że usługa odbędzie się przed upłynięciem daty ważności przeglądu technicznego. W roli oznaczeń sprawdzą się laminowane etykiety Brother P-touch umieszczone na każdym urządzeniu. Będą one czytelne przez wiele lat, pomagając tym samym utrzymać sprzęt w jak najlepszym stanie. 

Instrukcja obsługi sprzętu medycznego wydrukowana na laminowanej taśmie Brother TZe

Umieść ważne informacje operacyjne

Dobrze widoczne etykiety zawierające istotne informacje powinny być umieszczone na sprzęcie. Dzięki nim użytkownicy będą wiedzieć jak obchodzić się z urządzeniami, co robić aby sprzęt był zawsze gotowy do użycia. Szeroka gama kolorów etykiet - w tym metaliczna i fluorescencyjna - gwarantuje, że instrukcje będą wyraźne i widoczne.

Brother P-touch laminowane etykiety TZe moga być stosowane na różnych chemikaliach w laboratorium

Zaufaj trwałym etykietom TZe

Dostępne są w wielu szerokościach, w różnych kolorach i materiałach m.in. metaliczne, z mocnym klejem i typu plomba. Laminowane taśmy TZe składają się z sześciu różnych warstw, co zapewnia im niezwykłą trwałość. Ich wytrzymałość została potwierdzona przez szereg testów przeprowadzonych przez niezależne laboratorium. Taśmy Brother TZe są odporne na:

 • chemikalia
 • wodę i inne płyny
 • ścieranie
 • światło słoneczne i promieniowanie UV
 • zamrażanie do -80°C
 • podgrzewanie do +150°C

Etykiety Brother umieszczone na produkcie pozostaną czytelne przez wiele lat.

Dane techniczne taśm TZe (PDF 2,5 MB)

Drukowanie etykiet do oznaczania zasobów szpitalnych na drukarce Brother P-touch PT-P900W

Seria drukarek PT-P900

 • Tworzenie trwałych etykiet o szerokości do 36 mm
 • Szybkie drukowanie w wysokiej rozdzielczości
 • Możliwość umieszczenia na etykiecie kodów kreskowych, obrazów i symboli
 • Drukowanie danych zawartych w arkuszu kalkulacyjnym Excel
 • W pakiecie oprogramowanie do projektowania etykiet P-touch Editor