1. Home Brother
  2. Informacje o firmie Brother
  3. Współpraca z Brother
  4. Partnerzy niezależnych dostawców oprogramowania (ISV)
Mężczyzna i kobieta pracujący na komputerach w biurze

„At your side” - zawsze po Twojej stronie

Razem jesteśmy w stanie opracować indywidualne rozwiązania spełniające potrzeby Twoich klientów.

Łącząc nasze zaawansowane urządzenia z aplikacjami, tworzymy rozwiązania, które przenoszą firmy klientów na wyższy poziom.

Współpracujemy z partnerami i klientami z różnych branż, w tym:

Nasi partnerzy ISV korzystają z:

Nasi partnerzy ISV mogą korzystać z drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych i skanerów po obniżonych cenach wraz z platformą oprogramowania.

Nasi specjaliści techniczni są gotowi, aby zaoferować Ci wsparcie i porady w zakresie integracji z indywidualnymi programami.

Dostarczamy bezpłatne zestawy do tworzenia oprogramowania (SDK), które umożliwiają łatwe instalację wielu aplikacji do drukowania bezpośrednio do indywidulanych programów.

Nasi partnerzy mogą korzystać z rabatów na duże projekty, dzięki czemu możesz zaoferować klientom końcowym najlepszą możliwą cenę i zabezpieczyć biznes.

Współpracujemy z naszymi partnerami i wspieramy działalność Twojej firmy, poprzez oferowanie działań promocyjnych zwiększających sprzedaż. 

Stając się partnerem Brother, czerpiesz korzyści z naszej globalnej sieci ekspertów, składającej się z niezależnych dostawców oprogramowania i partnerów dystrybucyjnych.

Chcesz współpracować z Brother?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

tel. (22) 441 63 00