1. Home Brother
 2. Rozwiązania biznesowe
 3. Rozwiązania dla handlu detalicznego
 4. Magazyn
Mężczyzna z krótkimi brązowymi włosami w pomarańczowej kamizelce trzyma brązowe pudełko w magazynie, stół, monitor, klawiatura, mysz, regały

Dlaczego warto wybrać produkty Brother?

W firmie Brother wiemy, że pracownicy magazynów są pod ciągłą presją, gdyż muszą znaleźć równowagę pomiędzy popytem klientów na szybką obsługę a minimalizacją kosztów zarządzania zapasami.

Nowoczesne rynki detaliczne cały czas ewoluują. Rozwiązania w zakresie drukowania i skanowania powinny umożliwiać zarządzanie zapasami w taki sposób, aby można było nadążyć za popytem. Przenośne urządzenia drukujące, skanujące i etykietujące mogą być używane w celu stworzenia bezprzewodowego przepływu pracy. Modele te zapewniają działanie w dowolnym miejscu w magazynie, co przekłada się na ograniczenie ruchu magazynowego.

Zespół sprzedaży firmy Brother rozumie zmieniający się rynek detaliczny. Współpracujemy z naszymi partnerami i razem tworzymy efektywne rozwiązania w zakresie drukowania i skanowania dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Rozumiemy potrzeby magazynów

Cztery strzałki wskazujące kierunki świata na rózowym tle w kształcie koła

Elastyczność

Mobilne urządzenia do stosowania w dowolnym miejscu na terenie magazynu.

Biała ikona kompresu na różowym tle w kształcie koła

Oszczędność miejsca

Stosowanie niewielkich urządzeń ręcznych zwalnia miejsce na podłodze, które można wykorzystać na przechowywanie towarów.

Biały symbol euro na różowym tle w kształcie koła

Redukcja kosztów

Minimalizacja ruchów magazynowych poprzez optymalizację procesów związanych z obsługą zapasów.

Mężczyzna w odblaskowej kamizelce skanuje kod kreskowy przy użyciu drukarki etykiet Brother, drukarka stoi na pudełku w magazynie

Zarządzanie zapasami

Pracownicy magazynu mogą w efektywny sposób zarządzać zapasami dzięki technologii umożliwiającej drukowanie oraz skanowanie w alejkach i na terenie całego magazynu, bez konieczności wracania za każdym razem do biura lub do drukarki stacjonarnej.

Używanie przenośnego urządzenia drukującego oznacza łatwe tworzenie etykiet dostawy, przyjęcia towaru czy naklejek na półki. Zastąpienie procesu ręcznego opisywania odpowiednio dobranym modelem Brother gwarantuje, że etykiety będą czytelne i wyraźnie. Dodatkowo istnieje możliwość drukowania kodów kreskowych, co znacząco ułatwia skanowanie. Koniec z zagubionymi lub niewłaściwie umieszczonymi artykułami.  

 • Wyraźne etykiety za każdym razem, brak nieczytelnego pisma ręcznego
 • Bezproblemowa integracja z istniejącymi systemami do zarządzania zapasami  
 • Drukowanie kodów kreskowych ułatwiających proces skanowania

Dowiedz się więcej

Brother ADS-3600W z listami wysyłkowymi stoi w magazynie, pracownik magazynu w pomarańczowej kamizelce w tle, pudełka, stół

Archiwizacja dokumentów

Skanuj i automatycznie zapisuj dokumenty dostawy zaraz po przybyciu do magazynu. Udostępniaj je niezwłocznie pracownikom biura, aby przyspieszyć przetwarzanie zamówień.

 • Archiwizuj za pomocą jednego przycisku, oszczędzając czas spędzony na zarządzaniu magazynem
 • Urządzenie zintegrowane z istniejącymi systemami
 • Precyzyjne skanowanie zapewnia porządek w dokumentacji

Dowiedz się więcej

Mężczyzna z krótkimi brązowymi włosami w żółtej kamizelce siedzi w magazynie przy stole, obok stoi drukarka etykiet Brother TD

Druk w magazynie

Przenośne urządzenia drukujące, skanujące i etykietujące mogą być używane w celu stworzenia bezprzewodowego przepływu pracy. Warto zaopatrzyć się w drukarki etykiet, które umożliwiają drukowanie w dowolnym miejscu w magazynie, zwiększając jednocześnie wydajność pracowników.

Duże ilości listów przewozowych, zamówień czy faktur można łatwo wydrukować za pomocą tonerów o zwiększonej wydajności. Warto ograniczać przestoje i tworzyć wysokiej jakości, łatwe do odczytania dokumenty. 

 • Oszczędzaj czas, używając mobilnych drukarek etykiet
 • Wielofunkcyjne modele łączące w sobie możliwość drukowania zarówno listów wysyłkowych, jak i dokumentów biurowych
 • Tonery o zwiększonej wydajności i pojemne podajniki na papier umożliwiają drukowanie wysokiej jakości dokumentów w dużych ilościach

Dowiedz się więcej

Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne laserowe Brother MFC-L8900CDW z kartą NFC do bezpiecznego drukowania

Bezpieczne drukowanie

Ochrona poufnych danych przed dostaniem się w niepowołane ręce jest kluczowa. Dostęp do danych wrażliwych można ograniczyć dzięki opcji zwalniania zadania do druku poprzez przyłożenie karty zbliżeniowej do czytnika lub autoryzowanie się kodem PIN. W takiej sytuacji dokumenty będą odebrane z drukarki tylko i wyłącznie przez upoważniony personel.

 • Bezpieczne drukowanie minimalizuje ryzyko pozostawienia na drukarce dokumentów z poufnymi informacjami o klientach
 • Elastyczny dostęp do funkcji zgodnie z potrzebami pracowników
 • Kompaktowe urządzenia zajmujące mało miejsca w magazynie

Dowiedz się więcej

Potrzebujesz więcej informacji?