Oryginalna taśma identyfikacyjna Flexi ID TZe-FX631 firmy Brother – czarny nadruk na żółtym tle, 12 mm szerokości

Taśma identyfikacyjna Flexi ID TZe-FX631 firmy Brother – czarny nadruk na żółtym tle, 12 mm szerokości

12 mm szerokości, 8 m długości

Wysokiej jakości oryginalne taśmy firmy Brother

Zapewnia wyraźne i trwałe rezultaty

Specyfikacja produktu

TZeFX631_main

Główne cechy

  • 12 mm szerokości, 8 m długości
  • Wysokiej jakości oryginalne taśmy firmy Brother
  • Zapewnia wyraźne i trwałe rezultaty

Opis

Taśma identyfikacyjna Flexi ID - TZe-FX631 firmy Brother. Nośnik zaprojektowany w celu identyfikacji kabli, przewodów, rur PCV lub innych produktów o cylindrycznym kształcie. Specjalny mocny klej taśmy TZe-FX631 zapewnia jej trwałość. Etykiety z czarnym nadrukiem na żółtym tle. Taśma kompatybilna z drukarkami P-touch, które posiadają logo TZ lub TZe na pokrywie taśmy.

Więcej informacji o produkcie

Taśma identyfikacyjna Flexi ID - TZe-FX631, została zaprojektowana do znakowania kabli i światłowodów. Szerokość nośnika to 12 mm, charakteryzuje się czarnym nadrukiem na żółtym tle. Taśma TZe-FX631 została poddana rygorystycznym testom, aby zapewnić szybkie i wydajne drukowanie etykiet identyfikacyjnych.

Taśma zawiera specjalny klej, który umożliwia aplikację etykiet na kable, rury PCV lub inne produkty o cylindrycznym kształcie. TZe-FX631 nadaje się również do stosowania na innych ściśle zakrzywionych powierzchniach, takich jak rury i przewody. Twoja etykieta może być wielokrotnie owinięta wokół kabla lub przyklejona do niej jako flaga.

Taśma identyfikacyjna TZe-FX631 jest kompatybilna z drukarkami etykiet. Laminowany nośnik jest odporny na ekstremalne temperatury, światło słoneczne, wodę, chemikalia i ścieranie. 
do góry