Oryginalna taśma fluorescencyjna TZe-C51 firmy Brother – czarny nadruk na żółtym fluorescencyjnym tle, 24mm szerokości

Taśma fluorescencyjna TZe-C51 firmy Brother – czarny nadruk na żółtym fluorescencyjnym tle, 24mm szerokości

24mm wide, 5m long

Wysokiej jakości oryginalna taśma firmy Brother

Zapewnia wyraźne i trwałe rezultaty

Specyfikacja produktu

TZeC51_main

Główne cechy

  • 24mm wide, 5m long
  • Wysokiej jakości oryginalna taśma firmy Brother
  • Zapewnia wyraźne i trwałe rezultaty

Opis

Laminowana taśma fluorescencyjna TZe-C51 z czarnym nadrukiem na żółtym fluorescencyjnym tle, stanowi idealny nośnik do tworzenia etykiet przyciągających uwagę. To doskonałe narzędzie do drukowania ważnych informacji w postaci znaków ostrzegawczych, wskazywania drogi ewakuacyjnej lub sprzętu czy instrukcji w sytuacji kryzysowej. Wybierając TZe-C51 możesz być pewien, że w sytuacji awaryjnej ważne miejsca lub przedmioty zostaną zidentyfikowane. Taśma fluorescencyjna jest kompatybilna z drukarkami, które posiadają logo TZ lub TZe na pokrywie z taśmą.

 

 

Więcej informacji o produkcie

Laminowana taśma fluorescencyjna, dzięki idealnej widoczności, stanowi doskonałe narzędzie do drukowania ważnych informacji w postaci znaków ostrzegawczych, wskazywania drogi ewakuacyjnej lub sprzętu czy instrukcji w sytuacji kryzysowej.

Taśma TZe-C51 o szerokości 24mm została poddana rygorystycznym testom w celu otrzymania trwałych i niezawodnych etykiet.

Używając taśmy TZe-C51 firmy Brother z czarnym nadrukiem na fluorescencyjnym żółtym tle, możesz być pewien, iż twoje etykiety nie wyblakną. Opatentowana technologia laminowania sprawia natomiast, że są one wytrzymałe na temperaturę, wodę, promienie słoneczne czy ścieranie.

TaśmaTZe-B31 firmy Brother gwarantuje, że Twoja drukarka etykiet będzie drukować sprawnie, tworząc jasne, czytelne i trwałe etykiety. 
do góry