Oryginalna taśma fluorescencyjna TZe-C31 firmy Brother – czarny nadruk na żółtym fluorescencyjnym tle, 12 mm szerokości

Taśma fluorescencyjna TZe-C31 firmy Brother – czarny nadruk na żółtym fluorescencyjnym tle, 12 mm szerokości

12 mm szerokości, 5 m długości

Wysokiej jakości oryginalna taśma firmy Brother

Zapewnia wyraźne i trwałe rezultaty

Specyfikacja produktu

TZeC31_main

Główne cechy

  • 12 mm szerokości, 5 m długości
  • Wysokiej jakości oryginalna taśma firmy Brother
  • Zapewnia wyraźne i trwałe rezultaty

Opis

Laminowana taśma fluorescencyjna TZe-C31 z czarnym nadrukiem na żółtym fluorescencyjnym tle, stanowi idealny nośnik do tworzenia etykiet przyciągających uwagę. To doskonałe narzędzie do drukowania ważnych informacji w postaci znaków ostrzegawczych, wskazywania drogi ewakuacyjnej lub sprzętu czy instrukcji w sytuacji kryzysowej. Wybierając TZe-C31 możesz być pewien, że w sytuacji awaryjnej ważne miejsca lub przedmioty zostaną zidentyfikowane. Taśma fluorescencyjna jest kompatybilna z drukarkami, które posiadają logo TZ lub TZe na pokrywie z taśmą.

Więcej informacji o produkcie

Laminowana taśma fluorescencyjna, dzięki idealnej widoczności, stanowi doskonałe narzędzie do drukowania ważnych informacji w postaci znaków ostrzegawczych, wskazywania drogi ewakuacyjnej lub sprzętu czy instrukcji w sytuacji kryzysowej.

Taśma TZe-C31 o szerokości 12 mm została poddana rygorystycznym testom w celu otrzymania trwałych i niezawodnych etykiet.

Używając taśmy TZe-C31 firmy Brother z czarnym nadrukiem na fluorescencyjnym żółtym tle, możesz być pewien, iż twoje etykiety nie wyblakną. Opatentowana technologia laminowania sprawia natomiast, że są one wytrzymałe na temperaturę, wodę, promienie słoneczne czy ścieranie.

Taśma TZe-C31 firmy Brother gwarantuje, że Twoja drukarka etykiet będzie drukować sprawnie, tworząc jasne, czytelne i trwałe etykiety. 
do góry