1. Home
  2. Eksploatacja
  3. TZe-32M3

Wielopak TZE-32M3 oryginalnych taśm firmy Brother - 2 x czarny nadruk na białym tle (12mm), 1 x biały nadruk na różowym matowym tle (12mm).

Wielopak taśm TZE-32M3 firmy Brother - 2 x czarny nadruk na białym tle (12mm), 1 x biały nadruk na różowym matowym tle (12mm).

Pakiet laminowanych taśm TZe-32M3 firmy Brother kompatybilnych z drukarkami P-touch. Wszechstronny i czytelny, dzięki kontrastującym kolorom czcionki i tła. Stanowi przydatne narządzenie do znakowania zarówno w domu, w biurze, jak i w innych miejscach.

Główne cechy

  • 2 taśmy x 12mm szerokości, 8m długości (czarny nadruk na białym tle), 1 x 2m długości (biały nadruk na matowym różowym tle)
  • Wysokiej jakości oryginalna taśma firmy Brother
  • Zapewnia wyraźne i trwałe rezultaty

Podsumowanie

Pakiet oryginalnych taśm TZe-32M3 firmy Brother. W skład wielopaku wchodzą: 2 taśmy z czarnym nadrukiem na białym tle oraz 1 taśma z białym nadrukiem na różowym matowym tle. Taśmy gwarantują wyraźne, trwałe i czytelne etykiety.

Taśmy sprawdzą się zarówno w domu, biurze jak i w innym miejscu pracy.  Etykiety mają wszechstronne zastosowanie - od identyfikacji akt osobowych i szafek, przez pamięć USB aż po inne aktywa.

Samoprzylepne etykiety są wytrzymałe temperaturowo, odporne na chemikalia, wodę, ścieranie. Mogą być zatem stosowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Taśmy TZe są łatwe i szybkie w montażu. Występują w wielu kolorach i rozmiarach, a także materiałach. Taśmy TZe z pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom w zakresie etykiet.


Kompatybilna z