Oryginalna laminowana taśma TX-251 firmy Brother. Czarny nadruk na białym błyszczącym tle - 24mm szerokości

Laminowana taśma TX-251 firmy Brother. Czarny nadruk na białym błyszczącym tle – 24mm szerokości

24mm szerokości, 15m długości

Oryginalna wysokiej jakości taśma firmy Brother

Zapewnia trwałe i czytelne etykiety

Specyfikacja produktu

TX251_main

Główne cechy

  • 24mm szerokości, 15m długości
  • Oryginalna wysokiej jakości taśma firmy Brother
  • Zapewnia trwałe i czytelne etykiety

Opis

Opracowana, aby być odporna na ekstremalne temperatury i czynniki środowiskowe. Wszechstronna taśma TX-251 pozwala na druk trwałych etykiet. Błyszczące, białe etykiety z czarnym nadrukiem mogą być wykorzystywane zarówno w domu, biurze jak i innych miejscach pracy.

Więcej informacji o produkcie

Oryginalna taśma TX-251 firmy Brother zapewnia druk trwałych etykiet. Składająca się z kilku warstw odpornych na działanie temperatury i czynników środowiskowych, wszechstronna taśma TX-251, pozwala na drukowanie etykiet, które nie tracą na czytelności i wyrazistości z biegiem czasu.

Taśma TX-251 jest odporna na działanie wody, wysokich temperatur, promieni UV, substancji chemicznych, ścieranie czy zdrapywanie.

Taśma TX-251 idealnie sprawdza się przy znakowaniu półek, folderów na dokumenty, pojemników i kabli zarówno w  biurze jak i w domu. Samoprzylepne, laminowane taśmy TX-251 przeszły rygorystyczne testy potwierdzające ich odporność. Mogą być zatem stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Taśma TX-251 jest kompatybilna z serią drukarek etykiet P-touch i zapewnia wydajność oraz wszechstronność na miarę niemal każdego zadania w zakresie etykiet.

do góry