1. Home
  2. Eksploatacja
  3. TX-241

Oryginalna taśma do etykietowania Brother TX-241 – czarny nadruk na białym tle, szerokość 18mm

Taśma Brother TX-241 czarny nadruk na białym tle – szerokość 18mm

Opracowana z myślą o przetrwaniu wpływu ekstremalnych temperatur i czynników środowiskowych wszechstronna taśma TX-241 pozwala na druk trwałych etykiet. Błyszczące, białe etykiety z czarnym nadrukiem mogą być wykorzystywane w wielu zastosowaniach w domu, biurze czy innych miejscach pracy.

Główne cechy

  • 18mm szerokości, 15m długości
  • Wysokiej jakości, oryginalna taśma firmy Brother
  • Zapewnia wyraźne i trwałe rezultaty

Podsumowanie

Oryginalna taśma TX-241 firmy Brother zapewnia druk trwałych etykiet. Składająca się z kilku warstw taśma, pozwala na drukowanie etykiet, które nie tracą na czytelności i wyrazistości z biegiem czasu.

TX-241 jest odporna na działanie temperatury, zdrapywanie, ścieranie, zmywanie, promieniowanie UV czy substancje chemiczne.

Etykiety z taśmy TX-241 idealnie sprawdzą się przy znakowaniu krawędzi półek, folderów na dokumenty, pojemników i kabli zarówno w biurze  jak i w domu. Samoprzylepne, laminowane taśmy TX-241 zostały poddane rygorystycznym testom potwierdzającym ich odporność i wszechstronność. Mogą być zatem stosowane zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Taśma TX-241 jest kompatybilna z serią drukarek etykiet P-touch i pozwoli sprostać niemal każdemu zadaniu w zakresie etykietowania.

Kompatybilna z