Oryginalna taśma do etykietowania Brother TC-195 – biały nadruk na przezroczystym tle, szerokość 9mm

Standardowa laminowana taśma samoprzylepna firmy Brother TC-195. Biały nadruk na przezroczystym tle – szerokość 9mm

9mm szerokości, 7,7m długości

Standardowa przyczepność

Wysokiej jakości, oryginalna taśma firmy Brother

Specyfikacja produktu

TC195_main

Zapewnia wyraźne i trwałe rezultaty

Główne cechy

  • 9mm szerokości, 7,7m długości
  • Standardowa przyczepność
  • Wysokiej jakości, oryginalna taśma firmy Brother
  • Zapewnia wyraźne i trwałe rezultaty

Opis

Opracowana z myślą o odporności na ekstremalne temperatury i czynniki środowiskowe, wszechstronna taśma TC-195 pozwala na druk trwałych etykiet. Przezroczyste etykiety z czarnym nadrukiem mogą być wykorzystywane zarówno w domu, biurze jak i innych miejscach pracy.

Więcej informacji o produkcie

TC-195 sprawdzi się idealnie w druku ogólnych etykiet na potrzeby biurowe i domowe. Taśma Brother z białym nadrukiem na przezroczystym tle o szerokości 9mm pozwala między innymi na oznaczanie zawartości folderów z dokumentami, teczek archiwizacyjnych i szafek.

Przy wykorzystaniu funkcji druku lustrzanego w kompatybilnej drukarce etykiet P-touch możliwy jest druk oznaczeń na szklane drzwi. Tak wydrukowane oznaczenia można przyklejać na wewnętrznej powierzchni szklanej z tekstem skierowanym do zewnątrz.

Laminowane etykiety Brother P-touch zostały opracowane z myślą o przetrwaniu nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Etykiety są odporne na działanie temperatury, zdrapywanie, ścieranie, zmywanie, promieniowanie UV czy substancje chemiczne.

do góry