Oryginalna taśma STe-161 firmy Brother – 36 mm szerokości

Taśma STe-161 firmy Brother – 36 mm szerokości

36 mm szerokości, 3 m długości

Do bezpośredniego znakowania za pomocą trawienia chemicznego

Wysokiej jakości oryginalna taśma firmy Brother

Specyfikacja produktu

STE161_main

Zapewnia wyraźne i trwałe rezultaty

Główne cechy

  • 36 mm szerokości, 3 m długości
  • Do bezpośredniego znakowania za pomocą trawienia chemicznego
  • Wysokiej jakości oryginalna taśma firmy Brother
  • Zapewnia wyraźne i trwałe rezultaty

Opis

Taśma STe-161 została zaprojektowana do drukarek etykiet P-touch firmy Brother. Taśma kalkowa do znakowania metalu i szkła, posiada termoczułą warstwę, która maskuje tusz lub specjalne płyny do bezpośredniego znakowania części. Taśma nie posiada kleju i umożliwia stworzenie w szybkim czasie wielu zdobień różnej długości. STe-141 jest kompatybilna z drukarkami, które posiadają logo TZ lub TZe na pokrywie kasety z taśmą.

Więcej informacji o produkcie

Oryginalna taśma kalkowa STe-161 firmy Brother została zaprojektowana w celu tworzenia czytelnych i zgodnych z zasadami bezpieczeństwa wzorów.

Dzięki zastosowaniu warstwy termoczułej, która maskuje tusz, trawieniu chemicznemu czy płynów do bezpośredniego znakowanie, istnieje możliwość stworzenia unikatowych wzorów. Wygrawerowane numery SKU, numery seryjne czy logo pozostają na stałe.

Kompatybilna z drukarkami P-touch, stanowi część istotnego systemu znakowania, który może pomóc w zachowaniu bezpieczeństwa  oraz przepisów, sprawiając, że Twoja praca będzie jeszcze bardziej wydajna.

do góry